به روز شده در: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
شهید على‌صفر شیراوند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «شما را به تقوا و پرهیز از گناه دعوت می‌کنم و می‌خواهم همیشه پیرو خط امام باشید».
کد خبر: ۴۸۳۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ - 15October 2021

شهید على‌صفر شیراوند: پیرو خط امام باشیدبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

در وصیت‌نامه شهید على‌صفر شیراوند آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ولاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده اند مرده‌اند بلکه زندگانند و حیات ابدى دارند و در نزد پروردگارشان روزى می‌برند. سوره آل عمران آیه ۱۶۹

با درود و سلام بر امام زمان (عج) و نایب بر حقش حضرت امام امت این قلب تپیده اسلام و مستضعفین جهان و با درود و سلام بر ارواح پاک شهیدان گلگون‌کفن کربلاى ایران و به امید پیروزى هر چه زودتر رزمندگان اسلام به امید زیارت کربلا و با درود و سلام بر پدران و مادرانى که فرزندان خود را در راه خدا می‌دهند.

و اما مادرم امیدوارم مرا ببخشید و شیرت را حلالم کنید، در عزاى من همچون زینب کبرى سلام الله علی‌ها استوار و مقاوم باشید و نگذارید خواهرانم و دیگران در عزاى من خراشى به صورت خود بیندازند، براى من گریه نکنید بلکه براى غریبى امام حسین و یارانش گریه کنید؛ و برادرانم؛ براى من دعا کنید که شاید لطف خدا شامل حال این بنده گنهکار شود و مرا مورد بخشش قرار دهد؛ همیشه امام را دعا کنید که هر چه داریم از امام عزیزمان داریم.

از خواهرانم نیز مى خواهم بعد از شهادت من صبر پیشه سازید همچنانکه خداوند مى فرماید (ان الله مع الصابرین) خداوند با صبرکنندگان است؛ و از تمام دوستان وآشنایان می‌خواهم که مرا مورد لطف خود قرار دهند و مرا ببخشند و از تمام هم روستائیان می‌خواهم که مرا حلال کنند؛ و بارى همسرم از تو می‌خواهم که مرا ببخشى و مادر خوبى براى بچه‌هایم باشى و فرزندانم شما را به تقوا و پرهیز از گناه دعوت می‌کنم و از شما می‌خواهم که همیشه پیرو خط امام باشید و براى امام عزیزمان دعا کنید.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار