به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
وزیر بهداشت:
عین‌اللهی گفت: تاکنون ۶۸ میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
کد خبر: ۴۸۳۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹ - 14October 2021

تاکنون ۶۸ میلیون دُز واکسن تزریق شده استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، بهرام عین اللهی که در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان‌های لامرد و مُهر در سالن حافظ فرمانداری لامرد سخن می‌گفت با بیان اینکه مردم این دو شهرستان در تمامی صحنه‌های مهم انقلاب حضوری ماندگار و فعال داشته اند، اظهار داشت: امروز طی سفر به شهرستان‌های جنوبی استان فارس در جریان مشکلات اشتغال، راه، بهداشت و درمان و آب قرار گرفتیم و دولت تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار خواهد گرفت.

وی افزود: البته پیش از سفر امروز هیئت دولت به استان فارس، نیز تمامی مشکلات موجود در سطح استان فارس و شهرستان‌ها مورد بررسی قرار گرفته بود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در تیرماه و مردادماه شاهد مرگ روزانه ۷۰۰ نفر از هموطنان عزیزمان براثر بیماری کرونا بودیم گفت: از دی ماه ۱۳۹۹ تا تیرماه ۱۴۰۰ تنها ۵ میلیون دوز واکسن تزریق شده است، اما از مرداد ما سال جاری تاکنون این رقم به ۶۸ میلیون دوز تزریق واکسن رسیده است.

عین اللهی اضافه کرد: از آنجایی که کرونا بسیاری از فعالیت‌ها را مختل نموده بود، اما در تزریق واکسن در این مدت بسیار کوتاه تنها با مشارکت مردمی و شعار ما می‌توانیم تحقق پیدا کرد.

وی در خصوص مطالبه افزایش حقوق و مزایای پرستاران نیز بیان داشت: وزارت بهداشت با برقراری فوق العاده حقوق و مزایا موافق است و توسط سازمان برنامه ریزی و بودجه بررسی خواهدشد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار