به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
لندن در حال حاضر میزبان بزرگترین نمایشگاه‌های اسلامی در اروپا است که تمام توجه خود را به زندگی و میراث امام علی علیه السلام معطوف کرده است.
کد خبر: ۴۸۳۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷ - 13October 2021

بزرگ‌ترین نمایشگاه درباره امام علی علیه السلام در اروپا برگزار شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، لندن در حال حاضر میزبان بزرگترین نمایشگاه‌های اسلامی است که تمام توجه خود را به زندگی و میراث امام علی (ع) معطوف کرده است.

نمایشگاه امام علی (ع) در لندن بینندگان را به سفری تعاملی در زندگی «علی بن ابی طالب» می‌برد که با خدمات وفادارانه‌اش به ایجاد یک دین ماندگار و کامل کمک کرد.

این نمایشگاه فرصتی منحصر به فرد به جامعه می‌دهد تا مردم با یکی از مهمترین شخصیت‌های اسلام ارتباط مجدد برقرار کرده و حقایق جدیدی در مورد زندگی وی بیاموزند.

دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه‌ها ابراز امیدواری کردند که بازنگری کامل زندگی امام علی (ع) باعث شود بازدیدکنندگان با این اسطوره اسلامی ارتباطی دوباره برقرار کنند.

این نمایشگاه بسیار موفق بوده است و هر روز صد‌ها نفر از آن بازدید می‌کنند و این بدان معنی است که میراث امام علی (ع) حتی در خارج از سرزمین‌های مسلمانان نیز الهام بخش است.

انتهای پیام/120

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها