به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
«زیراهی» به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: شهدای خلیج فارس امروز باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شده‌اند.
کد خبر: ۴۸۲۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱ - 10October 2021

شهدای خلیج فارس باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شده‌اندبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، سردار «رمضان زیراهی» فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، امروز در آئین گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد شهدای خلیج فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: استان بوشهر سرزمین مقاومت و ایستادگی در مقابل بیگانگان است و شهدای بزرگی را در این زمینه تقدیم کرده است. در نبرد مستقیم سردار شهید «نادر مهدوی» و همرزمانش با نیروهای آمریکایی در خلیج فارس هیمنه پوشالی استکبار جهانی را در این منطقه شکستند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تصریح کرد: شهدای خلیج فارس امروز باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شده‌اند. نقشه‌های دشمن برای تضعیف و ضربه زدن به این کشور کارساز نیست. بر اساس تجربه، باید قوی باشیم و روز به روز پیشرفت کنیم؛ چراکه در غیر این صورت دشمن دستاوردهای ما را نابود می‌کند.

سردار زیراهی با اشاره به اینکه دشمن به اقتدار و توان ایران اسلامی واقف است، تصریح کرد: اقتدار ما باعث شده تا دشمن در محاسبه‌های خود جمهوری اسلامی را به عنوان یک قدرت قلمداد کند. ایران اسلامی بنای جنگ با هیچ کشوری را ندارد، اما این قدرت را دارد در صورت تجاوز هر قدرتی به مرزهای این کشور با توان بالا در مقابل آنان قرار گیرد و پاسخ کوبنده‌ای به آن‌ها بدهد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه با اقتدار از خلیج فارس صیانت و حفاظت می‌کند و امنیت مطلوبی در این آبراه استراتژیک حاکم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار