به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۴
با حضور امیر سرتیپ دادرس؛
مراسم تکریم و معارفه امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان به سِمت جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ دوم علی‌اکبر طالب‌زاده به عنوان معاون هماهنگ‌کننده این نیرو با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.
کد خبر: ۴۸۱۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸ - 29September 2021

جانشین و معاون هماهنگ‌کننده جدید نیروی هوایی ارتش منصوب شدندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ محمدحسین دادرس، جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم معارفه جانشین فرمانده و معاون هماهنگ کننده جدید نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: در زمان‌های گذشته قدرت هواپایه یک نظریه محسوب می‌شد، ولی در حال حاضر تمام توانمندی‌ها زمینی و دریایی باید با توانمندی هوایی تلفیق شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش تصریح کرد: اگرچه در حال حاضر توانمندی بعضی از ارتش‌های جهان دریا پایه است، ولی آن چیزی که به عنوان منشأ قدرت در فضای دریا در اختیار دارند تجهیزات هوایی و هواپایه است که بر نبرد‌ها اثر شایسته‌ای داشته و خواهد داشت.

امیر سرتیپ دادرس گفت: تجهیزات هوایی به علت برخورداری از فناوری برتر همواره خاستگاه برترین‌های نیروی انسانی بوده و اگر در نظام قدرت بخواهیم عناصری را که در فضای منطقه‌ای یا جهانی ایجاد قدرت می‌کنند، باز شماری کنیم بدون شک عنصر اساسی آن نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی در عرصه نیروی هوایی بدون شک تعیین کننده است تاکید کرد: امروز همه اعضای نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران، انسان‌هایی فرهیخته و توانمند هستند و به برکت همین دانایی است که می‌توانند قدرت‌آفرین باشند و باعث عزت کشور و دین شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش خطاب به نخبگان حاضر در مراسم گفت: شما نخبگان به اندازه توانایی‌هایتان تاثیرگذار هستید و از شما به عنوان الگو یاد می‌شود و این نشان از فرهیختگی و نقش آفرینی ارزشمند شما در کشور دارد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها