به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۳
سردار کارگر در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور از شروع سفر‌های راهیان نور از نیمه دوم سال جاری خبر داد و با توجه به وضعیت کرونایی کشور، شرایط حضور در این سفرها را تشریح کرد.
کد خبر: ۴۸۰۶۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵ - 27September 2021

شروع سفر‌های راهیان نور از نیمه سال جاری/ شرط زدن ۲ دوز واکسن برای زائران راهیان نوربه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حاشیه اجلاسیه «راویان و پیام‌آوران ایثار» در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری راهیان نور در سال جاری اظهار داشت: با توجه به ابلاغی که از سوی رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح صورت گرفته است، راهیان نور امسال در مناطقی که قرمز نباشد از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ از سر گرفته خواهد شد.

وی در این‌باره افزود: ازسرگیری سفر‌های راهیان نور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور نمایندگان وزارت بهداشت انجام می‌شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: زائران راهیان نور در مناطقی که اعلام خواهد شد، می‌توانند به‌صورت کاروانی و فردی در مناطق عملیاتی حضور پیدا کنند.

سردار کارگر بیان کرد: با توجه به اینکه اکثر مردم واکسینه شده‌اند، مناطق عملیاتی تا حدودی امن است، به‌خصوص در مناطق مرزی که اغلب مردم و حتی افراد در سنین پایین نیز واکسینه شده‌اند.

وی درباره شرط دیگر حضور در سفرهای راهیان نور گفت: زائرانی که ۲ دُز واکسن کرونا را زده باشند، می‌توانند در مناطق عملیاتی دفاع مقدس حضور یابند.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور همچنین خاطرنشان کرد: واکسینه شدن زائران با ۲ دُز واکسن، پیش از عزیمت به سفر‌های راهیان نور چه به‌صورت کاروانی و چه به‌صورت شخصی، کنترل خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۱۸

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها