به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
رئیس کمیته امداد خبر داد؛
بختیاری گفت: از ابتدای ماه محرم تا روز گذشته ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طبخ و توزیع شده است.
کد خبر: ۴۸۰۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱ - 27September 2021

توزیع بیش از ۲۶ میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان در طرح اطعام و احسان حسینیبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، «سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز در مراسم طبخ و توزیع ۱۰ هزار غذا در طرح اطعام و احسان حسینی اظهار داشت: طبق آخرین آمار از ابتدای ماه محرم تا روز گذشته ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طبخ و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه امروز و همزمان با روز اربعین حسینی ۱۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع خواهد شد، افزود: به همت خیّرین و نیکوکاران، امروز هشت هزار پرس غذا بین نیازمندان و محرومین در مناطق محروم تهران و دو هزارپرس غذا بین مردم توزیع می‌شود.

بختیاری با بیان این‌که تا دیروز یک میلیون و ۴۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: تا روز گذشته هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در طرح اطعام و احسان حسینی هزینه شده است که همه این مبلغ توسط نیکوکاران، خیریه‌ها و مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار