به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
حجت الاسلام «سیدمحمدعلی آل هاشم» با بیان اینکه آمریکای امروز به سرنوشت شوروی سابق دچار خواهد شد، گفت: پایان دفاع مقدس رویش فصل جدید استکبارسیزی در میان ملت‌های بیدار منطقه است و گوشه‌هایی از آن را در پیروزی‌های جبهه مقاو مت شاهد بودیم و به امید خدا ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۴۷۹۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴ - 24September 2021

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمدعلی آل هاشم» نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس در دیدار جمعی از آزادگان و ایثارگران دفاع مقدس با تاکید بر تکریم سلحشوری‌های یادگاران جبهه و جنگ، اظهار داشت: گنجینه دفاع مقدس برگرفته از مکتب سرخ عاشورا است و بصیرت و ایمان رزمندگان اسلام در آن، سلامت و بقای نظام اسلامی را تضمین کرده و تحرک و عزم مردم ما را در برابر استکبار جزم‌تر کرد.
 
امام جمعه تبریز با بیان اینکه پیروز میدان جنگ در هشت سال دفاع مقدس ملت ایران بود، ادامه داد: براندازی نظام اسلامی، تجزیه خاک ایران و تسلط بر منابع نفتی منطقه اهدافی بود که دشمن برای رسیدن به آن آغازگر جنگ شد، اما پایان این نبرد نابرابر تابلویی پرافتخار از پیروزی ملت ایران در تاریخ است و باید همگان از آن عبرت بگیرند.
 
وی با اشاره به سرنوشت برخی حکومت‌های قلدرمعابانه در تاریخ خصوصاً رژیم بعثی عراق و صدام جنایتکار، گفت: صبر و استقامت آزادگان، غیرت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران، صدام و حامیان منطقه‌ای و بین المللی او را از بین برد و این زبونی در تاریخ ثبت شد.
 
حجت الاسلام آل هاشم خاطرنشان کرد: رزمندگان عاشورایی ملت ایران با آموزه‌های مکتب سرخ کربلا طومار ظلم و خون خواری را در هم پییچیدند و با درجه بالای اخلاص و ایمان بخدا با وجه اشتراکاتی که با یاران امام حسین(ع) داشتند فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کردند.
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه آمریکای امروز به سرنوشت شوروی سابق دچار خواهد شد، گفت: پایان دفاع مقدس رویش فصل جدید استکبارسیزی در میان ملت های بیدار منطقه است و گوشه هایی از آن را در پیروزی های جبهه مقاومت شاهد بودیم و به امید خدا ادامه خواهد داشت.
 
امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: در حال حاضر بر اساس نظر سنجی ها 24 درصد مردم آمریکا با تجزیه آمریکا موافق هستند و این سرنوشت ابر قدرتهای جهان خواراست.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار