به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
مدیر اسناد و کتابخانه تخصصی اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
«باقری» گفت: بیش از هشت ویژه‌برنامه در حوزه اسناد و کتابخانه تخصصی دفاع مقدس به‌مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس در استان کرمانشاه برنامه‌ریزی شده است.
کد خبر: ۴۷۹۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱ - 23September 2021

اجرای ۸ ویژه‌برنامه‌های اسنادی به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در کرمانشاه«زهرا باقری» مدیر اسناد و کتابخانه تخصصی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس با بیان این‌که بیش از هشت ویژه‌برنامه در حوزه اسنادی به‌مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس در استان کرمانشاه برنامه‌ریزی شده است، اظهار داشت: با توجه به به تلاش مستمر و شبانه‌روزی کادر درمان که همچون رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس در صحنه حضور داشته و با ایثار شبانه روزی جان فشانی می‌کنند برنامه‌هایی به جهت روحیه این قشر زحمتکش و مردم استان به همین مناسبت برنامه ریزی شده و در استان اجرا خواهد شد.

باقری با اشاره به اینکه دشمن در هشت سال دفاع مقدس از مقاومت ملت ایران مبهوت شد، گفت: در جنگ یک وجب از خاک کشور ما به دست دشمن نیفتاد و امروز وظیفه داریم تا یاد تمامی کسانی که حماسه خلق کردند را گرامی بداریم؛ امروز اگر دنیا در برابر قدرت کشورمان تسلیم شده، مرهون تلاش و ایثارگری همین رزمندگان است.

وی با بیان این‌که فرهنگ دفاع مقدس باید به نسل‌های آینده منتقل شود و نقشه راهی برای کشورمان باشد، افزود: دفاع مقدس مختص به این هشت سال نیست و امروز هم باید از این گنجینه ارزشمند استفاده کرد و از برکات این حماسه عظیم استفاده کنیم.

مدیر اسناد و کتابخانه تخصصی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: گفت: معنویت، دین‌داری، آرمان‌خواهی و مقاومت نماد‌هایی هستند که در دوران دفاع مقدس نمایان شد و می‌تواند به‌عنوان الگویی برای دنیا باشد؛ چون ما در دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمنان ایستادگی کردیم و سربلند و پیروز شدیم.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع مدیر اسناد و کتابخانه تخصصی توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه اسنادی به صورت حضوری و مجازی در دانشگاه‌های سطح استان، برگزاری مسابقه کتابخوانی برای (اساتید دانشگاه ها، پزشکان، و دانشجویان)، برگزاری یادواره مجازی شهدا، رونمایی از کتب دفاع مقدس و... در استان  اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها