به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
فرمانده لشکر پیشکسوتان دفاع مقدس:
سردار «مطهری» در مراسم گردهمایی ثاراللهیان استان کرمان گفت: دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران است، همه ما نسبت به گسترش روحیه دفاع مقدس موظفیم و باید نسل جدید را نسبت به چهل ساله انقلاب آشنا کنیم.
کد خبر: ۴۷۹۳۲۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳ - 22September 2021

لزوم آشنا سازی نسل جدید با چهل ساله انقلاب

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، سردار «محمد مطهری» فرمانده لشکر پیشکسوتان دفاع مقدس سپهبد شهید سلیمانی در گردهمایی ثاراللهیان استان کرمان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران است، گفت: امروز با تدبیر سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان لشکر پیشکسوتان دفاع مقدس سپهبد شهید سلیمانی در قالب پنج تیپ شکل گرفته است.

فرمانده لشکر پیشکسوتان دفاع مقدس سپهبد شهید سلیمانی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از فرمانده هان سپاه عنوان کرد: معظم له فرمودند «سرگذشت پاسداری در کشور ما، یک واقعیت شبیه به افسانه است. اگر همین حالا قطعه‌های متفرقی از زندگی پاسداران فداکار را در کتابی جمع و به زبانهای دیگر ترجمه کنند، کسانی که در حال و هوای مسائل ایران و هشت سال جنگ تحمیلی و حوادث کردستان و این حجله‌های شهادت و خانواده‌های شهدا نبوده‌اند، چنانچه این کتاب را بخوانند، به احتمال زیاد از هر ده نفر، هشت، نُه نفر خواهند گفت که اینها افسانه و مبالغه است؛ در حالی که افسانه نیست؛ واقعیت است؛ اما این واقعیت آن‌قدر برتر از سطح عادی زندگی مردم مادّی است که برای بشرِ امروز به‌آسانی قابل باور نیست. این، سرگذشت پاسداری و سرگذشت پاسداران انقلاب و سرگذشت سپاه است».

وی عنوان کرد: سپبهبد شهید سلیمانی در غرب آسیا رشادت هایی آفرید که برای ابر قدرت ها هم متحیر کننده بود.

مطهری تاکید کرد: همه ی ما نسبت به گسترش روحیه دفاع مقدس موظفیم و باید نسل جدید را نسبت به چهل ساله انقلاب آشنا کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار