به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
استاندار مأرب اعلام کرد؛
استاندار مأرب با اشاره به تحرکات ائتلاف تحت سرکردگی سعودی برای وارد کردن داعش و القاعده به حریب، از ساکنان این منطقه خواست که به مقابله با آن‌ها برخیزند.
کد خبر: ۴۷۹۳۰۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱ - 22September 2021

القاعده و داعش آخرین برگه های ائتلاف سعودی در نبرد مأرببه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المسیره، علی طعیمان استاندار مأرب از ساکنان حریب خواست که مانع از حضور القاعده و داعش و مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی در مناطق خود شوند.

وی افزود: طرحی از سوی ائتلاف سعودی و آمریکایی برای وارد کردن صدها نفر از عناصر تروریستی به منطقه حریب وجود دارد.

استاندار مارب اعلام کرد که نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی به دنبال وارد کردن هزاران عنصر تکفیری را از استانهای جنوبی و شرقی در تلاشی شکست خورده برای توقف پیشروی نیروهای مسلح یمن پس از فروپاشی مزدوران آنها هستند.

وی تصریح کرد: سرویس های اطلاعاتی سعودی و آمریکایی آخرین برگه های سوخته خود را در نبرد مارب به کار می گیرند یعنی عناصر القاعده داعش. این پس از آن رخ می دهد که همه گزینه های آنها برباد رفته است و طرحهای بی ثبات کننده آنها برای ساکنان مارب آشکار شده است.

طعیمان تاکید کرد: تلاش ساکنان استان مارب به منظور ممانعت از حضور عناصر تروریستی در مناطق آنها و حفظ امنیت و ثبات ضروری است. عناصر تروریستی جنایات متعددی علیه ساکنان مارب در راستی ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان در مناطق تحت کنترل ائتلاف سعودی، انجام داده اند.

انتهای پیام/ 801

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار