به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
«زیراهی»» گفت: یکی از عوامل اصلی پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس حضور نیروهای مردمی در قالب بسیج در کنار نیرو‌های مسلح بود.
کد خبر: ۴۷۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰ - 22September 2021

حضور نیروهای مردمی یکی از عوامل اصلی پیروزی رزمندگان اسلام دفاع مقدسبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، سردار «رمضان زیراهی» فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه امروز (چهارشنبه) در رزمایش شناورهای استان بوشهر در خلیج‌فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا یکی از عوامل اصلی پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را حضور نیروهای مردمی در قالب بسیج در کنار نیرو‌های مسلح دانست و اظهار داشت: امروز بحمدالله از ظرفیت نیروی بسیج در قالب بسیج دریایی برای برقراری امنیت خلیج‌فارس استفاده می‌شود که این مهم سبب وحشت استکبار جهانی شده است.

 وی با بیان اینکه بسیج پوزه دشمن را در هشت سال دفاع مقدس به زمین مالید، گفت: اکنون بسیج دریایی در کنار نیروهای پر توان منطقه دوم نیروی دریایی به اجرا مأموریت می‌پردازد و به هر گونه خطا محاسباتی دشمنان پاسخ قاطع می‌‌دهد.

این مسئول بیان کرد: همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس شناورهای نظامی و ناو گروه‌های بسیج دریایی استان بوشهر، اقتدار و توانمندی خود را در آب‌های خلیج فارس در قالب رژه دریایی به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها