به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۰
بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران؛
مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس ضمن تکریم و پاسداشت منزلت خانواده‌های معزز و مکرم شاهد و ایثارگر، یاد و خاطره رادمردان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
کد خبر: ۴۷۸۷۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵ - 21September 2021

دفاع مقدس برای همیشه همچون نگینی بر تارک تاریخ حماسه، ایثار و آزادگی ایران می‌درخشدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن تکریم و پاسداشت منزلت خانواده‌های معزز و مکرم شاهد و ایثارگر، یاد و خاطره رادمردان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت أَقدامَکُم

هفته دفاع مقدس یادآور حماسه عظیمی است که با ایثار، فداکاری و سلحشوری رزمندگان اسلام، افسانه شکست‌ناپذیری و سلطه‌گری قدرت‌های جهانی به‌ ویژه آمریکای جنایتکار را باطل و برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به‌عنوان یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ معاصر اثبات کرد.

دفاع مقدس برای همیشه همچون نگینی بر تارک تاریخ حماسه، ایثار و آزادگی ایران می‌درخشد و نشانه‌ای از عزم راسخ و بی‌پایان ایرانیان در دفاع از آرمان‌های بلند انقلاب، تقویت وحدت و همبستگی ملی و حفظ استقلال کشور در مقابله با تهدیدات دشمنان نظام است.

بدون شک آحاد رزمندگان غیور و جان‌ بر کف ایران اسلامی با الهام از آموزه‌های مقدس نهضت حسینی و پیام عزت و آزادگی، ایثارگری و مقاومت در برابر ظالمان و زیاده‌خواهان را رمز پیروزی دانسته و با مقاومت جانانه در این راه، حماسه‌های بزرگی را خلق کرده‌اند. دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی از تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی است که به فرصتی برای خودباوری، شکوفایی، عزت و استحکام نظام و به تصویری از غلبه ایمان، توکل و اعتقاد به نصرت الهی تبدیل شده است.

دفاع مقدس برگ‌های نوینی از مبارزه با ظلم و جور جهانی را فراروی ملل آزاده و استکبارستیز قرار داده و تابوی شکست‌ناپذیری زورگویان عالم را از بین برده و تأثیر مقاومت و اراده ملل آزادی‌خواه و انقلابی دنیا در حفظ استقلال را فراروی چشم جهانیان قرار داده و این پیام را به جهانیان داده است که توکل و اعتقاد به نصرت الهی در کنار روحیه مقاومت، سلحشوری و شهادت‌طلبی، عامل پیروزی و ایستادگی در مقابل ظالمان و استعمارگران می‌باشد.

در شرایطی که استکبار جهانی ناامید از جنگ سخت و رو در رو با تمام نیرو و دسیسه‌ها به توطئه‌های مذبوحانه، جنگ اقتصادی و رسانه‌ای وسیع علیه ایران اسلامی روی آورده است، ملت هوشیار و بصیر ایران اسلامی با تأسی به روز‌های سخت دفاع مقدس و با الهام گرفتن از آموزه‌های مقدس نهضت عاشورا می‌توانند با ایستادگی و مقاومت نقشه‌های شوم دشمنان و آمریکای جهانخوار را به یأس و شکست تبدیل کنند.

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تکریم و پاسداشت منزلت خانواده‌های معزز و مکرم شاهد و ایثارگر، یاد و خاطره رادمردان هشت سال دفاع مقدس را که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، حافظ مرز‌های اقتدار، عزت و شرف ایران اسلامی بودند و در این راه به فیض شهادت نائل آمده یا مدال ایثار، جانبازی و آزادگی بر گردن آویختند، گرامی داشته و فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیة‌الله‌الاعظم (عج)، همچنین به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای همگان آرزومند است.»

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار