به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
پس از برگزاری تظاهرات فلسطینیان در اردوگاه جنین در حمایت از اسرای زندان «جلبوع»، حماس و جهاد اسلامی درباره هر گونه حماقت رژیم صهیونیستی علیه این اردوگاه هشدار دادند.
کد خبر: ۴۷۸۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰ - 18September 2021

حماس و جهاد اسلامی درباره تعرض به اردوگاه جنین هشدار دادندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، جنبش حماس به رژیم صهیونیستی درباره ارتکاب هر گونه حماقتی علیه اردوگاه جنین هشدار داد و بر حمایت از ساکنان این اردوگاه تأکید کرد.

جنبش حماس در بیانیه‌ای ضمن هشدار درباره پیآمدهای هر گونه ارتکاب حماقت رژیم صهیونیستی علیه اسرای در بند زندان‌های این رژیم، به وعده مقاومت برای آزادی قهرمانان «تونل آزادی» اشاره و تأکید کرد که این اسرا در هر گونه تبادل اسرا، در اولویت قرار دارند.

طبق گزارش شبکه المیادین، اردوگاه جنین جمعه شب (دیشب) صحنه برگزاری تظاهرات فلسطینیان در حمایت از اسرا و خانواده‌های دو اسیر «محمود العارضه» و «یعقوب قادری» از قهرمانان «تونل آزادی» بود.

همچنین «خضر عدنان» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز درباره اقدامات تحریک‌آمیز رژیم صهیونیستی علیه اردوگاه جنین با هدف یورش به این اردوگاه و استفاده از زرادخانه نظامی خود جهت ارتکاب جنایت‌های بیشتر، هشدار داد.

از سوی دیگر صدها فلسطینی در اردوگاه دنون واقع در جنوب دمشق تظاهرات کرده و حمایت خود از قهرمانی‌های اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

تظاهرات‌کنندگان پرچم‌های فلسطین و تصاویر اسرا را در دست داشته و شعارهایی در محکومیت جنایت‌های رژیم اشغالگر سر داده و بر وحدت ملت فلسطین و گروه‌های آن تأکید کردند.

اخیرا شش اسیر فلسطینی در زندان فوق‌العاده «جلبوع» واقع در شمال فلسطین اشغالی موفق شدند با حفر تونلی از این زندان فرار کنند اما رژیم صهیونیستی چهار نفر از این اسرا اعم از زکریا الزبیدی، محمود عبدالله العارضه، محمد قاسم العارضه و یعقوب القادری بار دیگر بازداشت شدند و این رژیم در حال جستجوی دو اسیر دیگر است.

انتهای پیام/ 134

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها