به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۳
فرماندار كرمانشاه:
«رنجبر» گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری برای برون‌رفت از مشکلات به تفکر دوران دفاع مقدس نیاز دارد، لذا همه باید خود را به تفکر جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس مسلح کنیم.
کد خبر: ۴۷۷۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹ - 12September 2021

امروز جامعه به تفکر دوران دفاع مقدس نیاز داردبه گزارش دفاع‌پرس از كرمانشاه، «فضل الله رنجبر» فرماندار شهرستان كرمانشاه  امروز در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کرمانشاه، با اشاره به مشکلات کنونی کشور و در صدر آنها مشکلات اقتصادی، اظهار داشت: اگر روحیه ایثار، شهادت‌طلبی، شجاعت، مردم‌داری و مردم محوری دوران دفاع مقدس دوباره زنده شود، مشکلات کنونی حل خواهد شد.

رنجبر تاکید کرد: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری برای برون‌رفت از مشکلات به تفکر دوران دفاع مقدس نیاز دارد، لذا همه باید خود را به تفکر جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس مسلح کنیم.

فرماندار شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه در سال‌های دفاع مقدس سنگر نماد وحدت رزمندگان بود، گفت: در سنگرها همه اقشار جامعه از روحانی گرفته تا ارتشی و پاسدار و بسیجی و دانش‌آموز و دیگر اقشار حضور داشتند و با تکیه بر وحدت توانستیم در برابر دشمنان ایستادگی کنیم و امروز هم برای حل مشکلات به همان روحیات رزمندگان احتیاج داریم. 

وی در ادامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس را بزرگداشت ارزش‌ها عنوان کرد و افزود: یادآوری رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس زمینه‌ساز زنده نگهداشتن ارزش ها می شود.

رنجبر تاکید کرد: نسل جوان که سنشان به سال‌های جنگ تحمیلی نمی‌رسد، شناخت زیادی از دوران جنگ تحمیلی و اتفاقات رخ داده در جریان سال‌های دفاع مقدس ندارند، لذا باید برای معرفی اتفاقات مهم دوران جنگ تحمیلی به نسل جوان و آیندگان برنامه ریزی کنیم.

وی خواستار بکارگیری ظرفیت‌های شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) برای معرفی رخدادهای دوران دفاع مقدس به نسل جوان شد و افزود: باید تلاش کنیم تا خاطرات کوتاه دوران دفاع مقدس را در فضای مجازی منتشر کنیم.

فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به مقاومت جانانه مردم کرمانشاه‌ در دوران دفاع مقدس، گفت: کرمانشاهی‌ها نقش برجسته‌ای در دفاع از انقلاب دارند که باید نقش مهم آنها در طول سال‌های جنگ تحمیلی را برجسته کنیم.

عطرافشانی و گلباران مزار شهدا، برگزاری همایش تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس، برگزاری همایش بین المللی در خصوص سردار سلیمانی در فضای مجازی، برگزاری نشست های بصیرتی در فضای مجازی و ... از جمله برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمانشاه است که در این نشست از آنها یاد شد.

 انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار