به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳
معاون هماهنگ‌کننده ارتش در پیام‌های جداگانه‌ای، قهرمانی ارتش در مسابقات بین‌المللی «اربابان سلاح»، «غواصی عمق» و «جام دریا» را تبریک گفت.
کد خبر: ۴۷۵۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲ - 07September 2021

دریادار «سیاری» قهرمانی نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش در رقابت‌های بین‌المللی روسیه ۲۰۲۱ را تبریک گفتبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیام‌های جداگانه‌ای، قهرمانی نیروی زمینی ارتش در مسابقات بین‌المللی «اربابان سلاح» و قهرمانی نیروی دریایی ارتش در مسابقات بین‌المللی «غواصی عمق» و «جام دریا» را تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، متن پیام معاون هماهنگ‌کننده ارتش به امیر سرتیپ «حیدری» به شرح ذیل است:

«برادر ارجمند

امیر سرتیپ ستاد کیومرث حیدری
فرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین‌المللی اربابان سلاح (اصفهان- ۱۴۰۰) توسط دلاورمردان و ورزشکاران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، افتخاری بس بزرگ برای آجا و نیرو‌های مسلح بوده و مایه خرسندی و مباهات است که بدین اعتبار ضمن تبریک این موفقیت سترگ، از مدیریت و هدایت‌های هوشمندانه و سازنده حضرتعالی و زحمات موثر همه دست‌اندرکاران در برگزاری میزبانی مناسب مسابقات، که بی‌تردید فصل نوین و گامی بزرگ در ارتقاء دیپلماسی و توسعه صلح، دوستی و افزایش تعاملات فرهنگی کشور‌های شرکت‌کننده می‌باشد و همچنین به پاس افتخارآفرینی ورزشکاران نیروی زمینی و کسب مقام قهرمانی در این دوره از مسابقات، تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون جنابعالی و همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مسئلت می‌نمایم.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران
دریادار دکتر حبیب‌الله سیاری»

بنابراین گزارش، متن پیام معاون هماهنگ‌کننده ارتش به امیر دریادار «ایرانی» به شرح ذیل است:

«برادر ارجمند
امیر دریادار شهرام ایرانی
فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

بی‌تردید دستیابی به آرزو‌های بزرگ ملی و حرکت پرشتاب در مسیر رشد و تعالی در تمامی عرصه‌های علمی، تحقیقاتی، نظامی و ورزشی مرهون حضور همه‌جانبه، زحمات بی‌شائبه و تلاش شبانه‌روزی افراد سختکوشی است که با توکل، اتکا به نیروی ایمان و تعهد خالصانه همواره برای به اهتزاز درآوردن پرچم پُرآوازه و مقدس این سرزمین بر تارک بلندای قله‌های موفقیت در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی در تکاپو هستند.

کسب مقام قهرمانی در ششمین دوره مسابقات بین‌المللی عمق (کنارک - ۱۴۰۰) و مسابقات بین‌المللی جام دریا (بندرانزلی - ۱۴۰۰) را به حضرتعالی، ورزشکاران، غیورمردان و دریادلان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت حضرتعالی و زحمات کلیه دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات، از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون جنابعالی و همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مسئلت می‌نمایم.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران
دریادار حبیب‌الله سیاری»

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها