به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد؛
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه تاکنون ۹ هزار حافظ قرآنی را در سطح نیروی زمینی تربیت کرده‌ایم، گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سهم نزاجا تربیت ۱۴ هزار نیروی حافظ قرآن است که با برنامه‌ریزی‌های مختلف به سوی این هدف متعالی گام برمی‌داریم.
کد خبر: ۴۷۴۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴ - 29August 2021

تربیت ۹ هزار حافظ قرآنی در سطح نزاجابه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم مسابقات قرآنی این نیرو که ظهر امروز در ستاد هوانیروز برگزار شد، اظهار داشت: همه باید توجه داشته باشیم که صراط مستقیم، امروز وجود نازنین ولی امر مسلمین است و بر ما لازم است تا در غیاب امام زمان عج در مسیر ولایت گام برداریم.

وی با تأکید بر اینکه ولایت فقیه بالاترین نعمت است و ما باید از این بابت خدا را شکرگزار باشیم، افزود: بالاترین میزان شکرگزاری اطاعت و مطیع محض ولایت بودن است. الحمدلله که امروز در کسوت سربازی و در رکاب مستقیم ولایت فقیه هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: تبعیت از فرمانده و مطیع بودن ذات کار نظامی است و امروز ما مطیع محض ولی امر هستیم و همیشه باید بگوییم «از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن».

امیر حیدری اظهار داشت: الحمدلله تا به امروز در نزاجا توانسته‌ایم به گونه‌ای رفتار کنیم که در عرصه‌های مختلف، مطیع بودن خود را به منصه ظهور برسانیم.

وی با بیان اینکه یکی از عرصه‌هایی که مورد تأکید فرمانده معظم کل قوا بوده است، حرکت در مسیر درک مفاهیم قرآنی و بکارگیری آن در عرصه زندگی است، گفت: مسئولان فرهنگی و قرآنی ما تلاش کرده‌اند تا در زمینه قرآنی نیز ولایت‌مدار بودن خود را به منصه ظهور برسانند و این جای تشکر و قدردانی دارد.

فرمانده نزاجا افزود: برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۴ هزار نفر سهمیه حافظ قرآن به نزاجا تعلق گرفته و ما باید تمام سعی خود را به کار بگیریم تا به این مهم برسیم. امروز به فضل خدا ۹ هزار نیروی حافظ قرآن داریم که به فعالیت قرآنی در این مجموعه مشغول هستند و به‌عنوان موتور محرکی برای نیروی زمینی محسوب می‌شوند.

امیر حیدری گفت: ما باید با برنامه‌ریزی دقیق به عدد ۱۴ هزار حافظ قرآنی در سطح نیروی زمینی دست یابیم؛ حفظ قرآن به نوبه خود کار سختی است؛ لذا دقت زیادی می‌طلبد تا انسان یک آیه را حفظ کند. بنده از خانواده‌هایی که پیشقدم می‌شوند و فرزندان خود را هم در این عرصه تشویق و ترغیب می‌کنند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار