به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳
استاندار تهران گفت: با حذف سیکل طولانی استخدام از طریق شرکت‌های پیمانکاری نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستا‌ها در واحد‌های مختلف تأمین می‌شود.
کد خبر: ۴۷۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴ - 09August 2021

هشدار استاندار تهران نسبت به افزایش بیماران کرونایی و تعداد فوتی‌ها در استان/ ضرورت تأمین منابع انسانی و مالی بیمارستان‌هابه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به افزایش میزان بستری‌ها اظهار داشت: در کل کشور و در استان تهران روند رو به افزایش بیماران سرپایی، بستری‌ها و فوتی‌ها را شاهد هستیم.

وی گفت: با توجه به افزایش درمانگاه‌های سرپایی با راهنمایی معاونت درمان نسبت به ارائه پروتکل مراقبت‌های بهداشتی برای بیماران سرپایی و پروتکل‌های پس از ترخیص بیماران ارائه شود تا مراقبت‌ها در خانه انجام شود.

استاندار تهران بیان کرد: تأمین منابع مالی و انسانی دانشگاه‌های علوم پزشکی ضروری است، چرا که در بدترین شرایط مالی قرار دارند که مصوب شده در هر دو مورد، مطالبات از سازمان‌های بیمه‌گر پیگیری شود و با توجه به پایین آمدن درآمد دانشگاه‌ها، تزریق مالی صورت گیرد، در مورد نیروی انسانی با حذف سیکل طولانی استخدام از طریق شرکت‌های پیمانکاری نیروی انسانی در واحد‌های مختلف تأمین می‌شود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها