به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
نماینده مردم در مجلس:
علیرضا بیگی گفت: اصل و اساس کار رژیم صهیونیستی بر ترور و نفوذ بنا شده و رژیم صهیونیستی و مقامات این رژیم خود به‌خوبی می‌دانند که توان رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
کد خبر: ۴۷۰۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵ - 08August 2021

رژیم صهیونیستی خودش هم می‌داند توان رویارویی با ایران را ندارد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «احمد علیرضا بیگی» نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی متکی به آمریکاست و اگرچه سعی دارد خود را یک بازیگر مستقل معرفی کند، اما بدون اجازه آمریکا دست به اقدامی نمی‌زند.

وی افزود: از سوی دیگر پایه و اساس کار رژیم صهیونیستی بر ترور و نفوذ بنا شده و این رژیم ماهیتاً یک رژیم تروریستی است و برنامه‌ای برای رویارویی نظامی و عملیات نظامی ندارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: صهیونیست‌ها و به‌ویژه مقامات این رژیم به‌خوبی می‌دانند که به هیچ وجه توانایی برای رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند و اگر هم اقدامی علیه کشور ما داشته‌اند، عملیات تروریستی بوده است.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها به هیچ وجه توانایی مقابله با جمهوری اسلامی ایران را نداشته، ندارند و نخواهند داشت و اگر هم دست از پا خطا کنند و بخواهند اقدامی نظامی علیه ما داشته باشند، با پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهند شد.

وی افزود: همان طور که سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» گفته‌اند؛ ما از توان نظامی بالایی برخورداریم و اراده استفاده از این توان نظامی را نیز داریم.

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها