به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
در آستانه روز خبرنگار، جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای اردکان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف گنجینه ایثار و شهادت شهرستان در جریان اقدامات صورت گرفته برای جمع‌آوری آثار بجا مانده از شهدا قرار گرفتند.
کد خبر: ۴۷۰۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹ - 05August 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، در آستانه روز خبرنگار، جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای اردکان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف گنجینه ایثار و شهادت شهرستان «اردکان» در جریان اقدامات صورت گرفته برای جمع‌آوری آثار بجا مانده از شهدا قرار گرفتند.

در این بازدید، مسئولان گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان ضمن بیان توضیحاتی در خصوص نحوه راه‌اندازی این مجموعه و جمع‌آوری و نگهداری آثار شهدا، از همکاری رسانه‌ها با این مجموعه تشکر و قدردانی کردند.

فعالان رسانه‌ای اردکان نیز با تجلیل از تلاش‌های مسئولین گنجینه شهدای شهرستان اردکان به عنوان مجموعه‌ای بی‌نظیر در حوزه ایثار و شهادت بر تلاش هرچه بیشتر در جهت معرفی این گنج عظیم به جامعه به‌ویژه نسل جوان تأکید کردند.

گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان از سال ۱۳۹۱ و به‌منظور حفظ آثار و زنده نگه‌داشتن یاد شهدای شهرستان و همچنین معرفی سیره و سبک زندگی شهدا و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان جامعه در محل ساختمان سابق بیمارستان قلب واقع در خیابان آیت‌الله حائری اردکان دایر شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها