به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۳
دویست و دومین بیمارستان سیار تخصصی نیروی زمینی سپاه در نقطه صفر مرزی و منطقه قرقری شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
کد خبر: ۴۷۰۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵ - 05August 2021

گسترش خدمات درمانی سپاه در نقطه صفر مرزی قرقریبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، دویست و دومین بیمارستان سیار تخصصی نیروی زمینی سپاه در نقطه صفر مرزی و منطقه قرقری شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

با راه اندازی و آغاز فعالیت این مجموعه مردم‌یاری و درمانی، خدمات تخصصی درمانی سپاه در شمال استان سیستان و بلوچستان و نقاط محروم هم مرز با افغانستان تقویت و گسترش پیدا کرد.

این بیمارستان پنجاه و چهارمین بیمارستان سیار تخصصی در جنوب شرق کشور نیز به شمار می‌آید که با حضور سردار اخوان مهدوی فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه، برخی از مدیران استانی و شهرستان، تعدادی از علما ائمه جمعه و جماعات شیعه و سنی و جمعی از ریش‌سفیدان و معتمدان محلی در منطقه موسوم به قرقری شهرستان هیرمند برپا شد.

همچنین این بیمارستان در چارچوب وعده سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در جریان دیدار اخیر مردمی با اهالی این منطقه، راه اندازی و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم ساکن در قرقری هیرمند فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها