به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۶
فرمانده سپاه ناحیه اراک خبر داد؛
سرهنگ «مهجوری» گفت: استقبال جوانان اراکی از اردوهای جهادی بسیج در طی این سال‌های اخیر بسیار چشمگیر بوده و خوشبختانه بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.
کد خبر: ۴۷۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴ - 05August 2021

فعالیت۳۶۰ گروه جهادی بسیج در عرصه های مختلف در اراکبه گزارش دفاع‌پرس از اراک، سرهنگ پاسدار «محمد مهجوری» فرمانده سپاه ناحیه اراک، در آیین سرکشی از اردوهای جهادی حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی «فهمیده یک» در روستای «مرزیجران»، اظهار داشت: استقبال جوانان اراکی از اردوهای جهادی بسیج در طی سال‌های اخیر بسیار چشمگیر بوده و خوشبختانه بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

وی افزود: یکی از اقشاری که همواره در اجرای اقدامات جهادی پیشتاز بوده است، دانش‌آموزان بسیجی هستند که در عرصه‌های مختلفی خصوصاً سازندگی، فرهنگی و آموزشی فعالیت می‌کنند و این حضور در ایام تابستان چشمگیرتر است. دانش‌آموزان با حضور موثرشان از آثار و برکات تربیتی و معنوی اردو‌های جهادی بسیج بهره‌مند می‌شوند.

مهجوری ادامه داد: گروه جهادی امام رضا (ع) که جمعی از نوجوانان بسیجی و متدین در آن حضور دارند، با هدایت‌های حوزه بسیج دانش‌آموزی «فهمیده یک» طی این سال‌ها فعالیت‌های اثرگذار و چشمگیری انجام داده‌ است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ابتدای تابستان گروه جهادی امام رضا (ع) با حضور در روستا‌های اراک فعالیت در بخش‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و مذهبی در دستور کار گذاشته و با برگزاری اردو‌های پنج‌روزه، حجم عظیمی از دانش‌آموزان را در این اردو‌ها پوشش داده است.

مهجوری بیان کرد: امروز در جمع نوجوانان باصفا و بسیجی گروه جهادی امام رضا (ع) مستقر در روستای «مرزیجران» حاضر شدیم و علاوه‌بر مشاهده فضای معنوی و صمیمیت بین جهادگران بسیجی، تلاش آن‌ها برای خدمت به مردم و ولی نعمتان را از نزدیک مشاهده کردیم که کاملا قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: یکی از مهم‌ترین اقدامات گروه جهادی امام رضا (ع) در روستای «مرزیجران» جهاد علمی است که جمعی از معلمین بسیجی برای تدریس به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل اقدام می‌کنند و امیدواریم این جهاد علمی در راستای رفع مشکلات آموزشی دانش‌آموزان این روستا موثر واقع شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها