به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
فرماندار ویژه شهرستان کرج:
«قاسم‌پور» با بیان این‌که در نظام ما مسئولیت داشتن توفیقی الهی است که باید از فرصت به دست آمده برای خدمت به مردم استفاده کنیم، گفت: میزها به هیچ‌کس وفا نکرده است و باید در هر مسند، خود را مسئول و پاسخگو به خون شهدا بدانیم.
کد خبر: ۴۷۰۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸ - 05August 2021

اختلاف، آفت فعالیت در شوراهای شهر/ در انتخاب شهردار سرعت و دقت به خرج دهیدبه گزارش دفاع‌پرس از کرج، «غفور قاسم‌پور» فرماندار ویژه شهرستان کرج، صبح امروز در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرج، ضمن تبریک به منتخبین اظهار داشت: در نظام ما مسئولیت داشتن توفیقی الهی است که باید از فرصت به دست آمده برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه میزها به هیچ‌کس وفا نکرده است و باید در هر مسند، خود را مسئول و پاسخگو به خون شهدا بدانیم، گفت: توصیه بنده به‌عنوان یکی از اعضای سابق شورای شهر کرج، این است که به‌خاطر منافع مردم و شهر از اختلاف و تفرقه بپرهیزید. سابقه نشان داده است که پیشرفت شهر در فضایی تعاملی به دست می‌آید و اختلاف آفت فعالیت در شوراها بوده است.

فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه پرونده‌های بسیاری در شورا وجود دارد که روی زمین مانده است، افزود: نبود خطوط ریلی مناسب و شبکه بزرگراهی، ساخت‌وساز غیرمجاز، نبود فضای سبز مناسب، نبود زمینه جذب سرمایه‌گذاری، لزوم احیای بافت‌های فرسوده و ساماندهی نیروی انسانی شهرداری، از جمله مشکلاتی هستند که باید در این دوره مورد توجه ویژه‌ای قرار گیرند.

قاسم‌پور با تأکید بر اینکه انتخابات این دوره در کرج تمام‌الکترونیک انجام شد، مطرح کرد: حمایت‌های استاندار البرز برای قرارگیری کرج در لیست ۲۰ شهری که به‌صورت کاملاً الکترونیکی انتخابات را برگزار کردند، ستودنی است. کرج در میان این ۲۰ شهر نخستین شهری بود که هیچ‌گونه شبهه‌ای در آرا نداشت.

وی به مسئله مهم انتخاب شهردار اشاره کرد و با تأکید بر اینکه در انتخاب شهردار تجربه تلخ دوره پنجم پیش روی ماست، عنوان کرد: حدود یک سال و نیم فرصت‌سوزی شد. درخواست ما این است که برای انتخاب یار سیزدهم هم دقت کنید و هم سرعت به خرج دهید. تیم زبده‌ای را در کرج تعیین کنید تا لوایح کاملاً قانونی ارسال شود تا در بخش تطبیق به مشکلات متعدد برنخوریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار