به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از سایپا تأکید کرد؛
دریادار خانزادی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش توان مهندسی بالایی دارد، گفت: با همکاری گروه خودروسازی سایپا می‌توان پروژه‌های مشترکی را تعریف کرد که با اجرای آن، محصولات جدید و با فناوری بالا وارد بازار داخلی و صادراتی شود.
کد خبر: ۴۷۰۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶ - 04August 2021

ضرورت افزایش همکاری مشترک سایپا با نیروی دریایی ارتش/نیروی دریایی ارتش توان مهندسی بالایی داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس‌، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و خطوط تولید این گروه خودروسازی، با اشاره به اینکه صنعت خودرو نسبت به گذشته تغییرات گسترده و عمیقی داشته است، اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا با همت مهندسان داخلی طراحی و تولید خودرو‌های جدید را محقق کرده و توانسته شعار انقلاب، مبنی بر خودکفایی و استقلال را عملیاتی کند.

وی ادامه داد: فرآیند توسعه‌ای که در مجموعه سایپا اتفاق افتاده، بسیار ارزشمند است؛ چرا که جوانان این مملکت با وجود سخت‌ترین مشکلات و تحریم‌ها موفق شدند پیشرفت و تکنولوژی را وارد صنعت خودرو کنند و البته به سمت بومی‌سازی تکنولوژی در خودرو‌های تولید داخل بروند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه مهندسان گروه خودروسازی سایپا شوق و انگیزه بالایی در طراحی خودرو‌های جدید و به روز دارند، افزود: ضریب نفوذ فناوری در محصولات سایپا ارتقا قابل توجهی یافته است که این امر ضمن افزایش سطح استاندارد‌ها سبب رشد کیفی خودرو‌ها و رضایت مردم از خرید خودرو‌های داخلی می‌شود.

امیر خانزادی با بیان اینکه محصولات سایپا می‌تواند نیاز داخل را تأمین کند، گفت: با توجه به نظم حاکم در فرآیند تحقیق و توسعه، پیشرفت‌های به دست آمده و مدیریت جسور و خلاق می‌توانیم به‌زودی شاهد ورود خودرو‌های جدید و تمام ایرانی سایپا در بازار باشیم؛ خودرو‌هایی که توان رقابت با خودرو‌های خارجی را دارد.

وی بیان کرد: با توجه به توانمندی مهندسی که در مجموعه خودروسازی سایپا وجود دارد، می‌توان با همکاری مشترک به دستاورد‌های خوبی در حوزه خودرو و نیروی دریایی دست یافت؛ لذا امیدوارم با همکاری‌های دو سویه بتوان پروژه‌های توسعه‌ای را تعریف و عملیاتی کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: نیروی دریایی ارتش توان مهندسی بالایی دارد که با هم‌افزایی با سایپا هر دو بخش می‌توانند در حوزه توسعه محصول به دستاورد‌های خوبی برسند؛ این امر را می‌توان با فوریت در مباحث‌ «های‌تک» دنبال کرد.

دریادار خانزادی با بیان اینکه سایپا پتانسیل خوبی از نظر فکری و توسعه صنعتی دارد که باید از آن بهره برد، گفت: قابل پیش‌بینی است که به‌زودی مجموعه سایپا در تولید خودرو‌های جدید و به‌روز به جایگاه خوبی می‌رسد و می‌تواند در این بخش جهش داشته باشد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار