به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اجرای طرح «لبیک ۲۲» در نیروی زمینی ارتش گفت: از جمله دغدغه‌های فرمانده معظم کل قوا موضوع سربازی است که برنامه‌های مطلوبی را در این طرح تدوین کرده‌ایم.
کد خبر: ۴۶۹۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷ - 31July 2021

رابطه فرهنگی فرماندهی با عقیدتی سیاسی، نیروی زمینی را در بالاترین سطح اشراف قرار داده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولین اشراف یگان‌های اداره عقیدتی سیاسی این نیرو که در تهران و بصورت دورسخنی در تمامی نقاط کشور برگزار شد، اظهار داشت: نگاه به اشراف باید نگاه تعصبی و تعهدی باشد.

وی با اشاره به اینکه اشراف از نگاه فرماندهی معظم کل قوا بسیار مهم است، افزود: تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌های تدوین شده در نیروی زمینی ارتش در قالب طرح‌های «لبیک یا امام خامنه ای» است و برابر مطالبات معظم له انجام می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش هماهنگی، همکاری و هم افزایی را از مبانی مهم اشراف خواند و گفت: رابطه فرهنگی فرماندهی با عقیدتی سیاسی موجب شده است که نیروی زمینی همواره در بالاترین سطح اشراف قرار گیرد.

امیر حیدری تصریح کرد: یکی از طرح‌های مهم نزاجا طرح لبیک ۲۲ است که در این طرح به موضوع مهم سربازی و کارکنان وظیفه اختصاص داده شده است. از جمله دغدغه‌های فرمانده معظم کل قوا موضوع سربازی است که برنامه‌های مطلوبی را در این طرح تدوین کرده‌ایم و باید تلاش کنیم تا در حوزه سربازی به آنچه که مطالبه معظم‌له است، برسیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به طرح انصار نزاجا اشاره کرد و گفت: طرح انصار نیروی زمینی ارتش تنها مرجع حل مشکلات کارکنان در یگان‌های نیروی زمینی ارتش است. این طرح تدوین شده است تا کارکنان به راحتی بتوانند مشکلات خود را مطرح کرده و مسئولین نیز وظیفه دارند در جهت حل مشکلات کارکنان تمام توان خود را به کار گیرند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار