به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد؛
مدنی با اشاره به تفاهم‌نامه میان بنیاد برکت و آبفای خوزستان گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه، قرار است با تامین مالی بنیاد برکت و در طی ۹ ماه، آبرسانی به ۷۰۲ روستای خوزستان انجام شود.
کد خبر: ۴۶۹۳۷۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱ - 31July 2021

آبرسانی به ۷۰۲ روستای طی ۹ ماه/ اعتبار هزار میلیارد ریالی برای طرح‌های آبرسانیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت در حاشیه بارگیری و ارسال اولین محموله از این لوله‌های آبرسانی به روستاهای استان خوزستان اظهار داشت: با توجه به مشکل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در تامین فوری لوله‌های پلی‌اتیلن و فلزی جهت انتقال آب شرب به روستاهای بدون آب، بنیاد برکت نسبت به خرید ۷۰۰ میلیارد ریال لوله از کارخانه لوله‌سازی سپنتا اقدام کرد.

مدیرعامل بنیاد برکت تاکید کرد: بنیاد بر کیفیت اجرای تک تک مراحل آبرسانی تا پایان نظارت داشته و تامین فوری لوله‌ها با هدف تحقق تعهد آبرسانی به روستاهای خوزستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه میان بنیاد برکت و آبفای خوزستان خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه، قرار است با تامین مالی بنیاد برکت و در طی ۹ ماه، آبرسانی به ۷۰۲ روستای بدون آب خوزستان انجام شود.

به گفته مدنی، بنیاد برکت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال را برای انجام طرح‌های آبرسانی به روستاهای خوزستان اختصاص داده، که در حال حاضر ۵۰۰ میلیارد ریال به استان تزریق شده و قرار است مابقی اعتبار نیز طی چهار ماه آینده تخصیص داده شود.

مدیرعامل بنیاد برکت بیان کرد: شهرستان‌های شادگان، اهواز، دشت آزادگان، باوی، حمیدیه، باغملک، رامشیر، شوش، ماهشهر، هویزه، هندیجان و اندیمشک از جمله نقاط هدف این تفاهم‌نامه هستند.

وی با اشاره به نهضت آبرسانی بنیاد برکت در کشور گفت: تا پایان سال گذشته هزار و ۶۷۷ روستا تحت پوشش فعالیت‌های آبرسانی بنیاد قرار داشتند که از این تعداد، هزار و ۱۱۵ روستا از آب آشامیدنی بهره‌مند شده‌اند.

مدنی ادامه داد: بنیاد برکت در سال جاری نیز ۵۰۰ روستای دیگر را به عنوان اهداف جدید آبرسانی در نظر گرفته بود که با امضای تفاهم‌نامه جدید و تحت پوشش قرار گرفتن ۷۰۲ روستای دیگر در استان خوزستان، مجموع روستاهای هدف آبرسانی بنیاد در سال جاری به بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ روستا رسید.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها