به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه:
سردار عبداللهی با اشاره به بستری ۳۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بقیه‌الله، از ورود سپاه پاسداران به میدان واکسیناسیون عمومی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
کد خبر: ۴۶۸۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹ - 26July 2021

سپاه تا شکست کرونا تمام قد در خدمت ملت ایران است

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، سردار «احمد عبداللهی» معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه در گفت‌وگویی با اشاره به خدمات بهداشت و درمان سپاه در سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: سپاه پاسداران در حوزه برپایی بیمارستان صحرایی و امر واکسیناسیون خدمات ویژه‌ای را در سیستان و بلوچستان ارائه کرده است.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با اشاره به اینکه بیمارستان‌های صحرایی توسط سپاه در زاهدان و خاش برپا شده است، تصریح کرد: این مراکز در راستای کمک به کادر درمان استان به بیماران کرونایی خدمات رسانی می‌کنند.

سردار عبداللهی با تأکید بر اینکه تیم‌های مختلف سپاه وارد میدان واکسیناسیون عمومی در سیستان و بلوچستان شده‌اند، اضافه کرد: سپاه به امر واکسیناسیون در سیستان و بلوچستان سرعت داده است و کادر درمان ما در کنار حوزه بهداشت و درمان استان این مأموریت مهم و خطیر را انجام می‌دهند.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه از بستری شدن حدود ۳۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بقیه‌الله خبر داد و تصریح کرد: کادر درمان در این بیمارستان به نحو مطلوب به بیماران خدمات ارائه می‌دهند.

وی بر حضور تمام قد سپاه پاسداران در مقابله با کرونا و خدمات رسانی به مردم خبر داد و اظهار داشت: تا شکست کرونا، سپاه تمام قد با به‌کارگیری تمام ظرفیت خود در خدمت مردم عزیز ایران است.

منبع: میزان

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار