به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان بوئین‌زهرا:
سرهنگ «مهرعلیا» گفت: همه تولیدکنندگان سعی کنند با برنامه‌ریزی درست و با توجه به نیاز بازار، رونق تولید را در بخش‌های مختلف ایجاد کنند؛ چرا که رونق تولید نسخه شفابخش اقتصاد کشور است.
کد خبر: ۴۶۸۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳ - 26July 2021

به گزارش دفاع‌پرس از قزوین، سرهنگ «غلامرضا مهرعلیا» فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) ‌امروز در جلسه صادقین ناحیه بوئین‌زهرا، امیدآفرینی در جامعه را باطل‌السحر توطئه‌های غرب دانست و اظهار داشت: نگاه به توانمندی‌های داخلی و عدم چشم‌داشت به دست بیگانگان و نگاه به بیرون از مرزهای جمهوری اسلامی می‌تواند امیدآفرینی را در جامعه تزریق کند و در وضعیت اقتصادی کنونی آنچه باعث باطل‌السحر توطئه‌های غربی‌ها خواهد بود، همین امیدآفرینی در جامعه است.

وی افزود: در حوزه تولید همه تولیدکنندگان باید نگاه تخصصی داشته باشند و تولید باید متناسب با نیاز بازارعرضه و تقاضا باشد و همه تولیدکنندگان سعی کنند با برنامه‌ریزی درست و با توجه به نیاز بازار، رونق تولید را در بخش‌های مختلف ایجاد کنند، چرا که رونق تولید نسخه شفابخش اقتصاد کشور است.

سرهنگ مهرعلیا تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را دست برتر ایران در مذاکرات دانست و تأکید کرد: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم های طالمانه که مورد تأیید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، باید عملیاتی شود. تصویب این قانون در مجلس، دست برتر را به دولت داد و دولت و تیم مذاکره کننده فعلی و آینده باید خواستار لغو تمام تحریم‌ها باشند و فقط به لغو تحریم ها روی کاغذ اکتفا نکنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) بوئین زهرا، به تحقق اقتصاد پایدار در جامعه اشاره کرد و افزود: رونق تولید و کسب و کار، مسئله برجام و لغو تمام تحریم ها و گسترش واکسیناسیون کرونا را از اولویت های دولت منتخب است.

وی عنوان کرد: دولت منتخب باید آرامش و امنیت اقتصادی را در جامعه به عنوان مؤلفه اصلی اقتصاد پیاده سازی کند، چرا که این دو موضوع باعث تحقق اقتصاد پایدار در جامعه خواهد شد.

سرهنگ مهرعلیا نقدینگی به سمت تولید را مانع افزایش تورم دانست و خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی موجود در جامعه ظرف یک و دو سال حل نخواهد شد و با توجه به تحریم‌های ظالمانه و عدم ثبات اقتصادی نباید از دولت جدید انتظار معجزه داشت و باید به دولت جدید فرصت داد تا در یک بازده زمانی یک یا دو سال مشکلات را کاهش دهد.

این مسئول عنوان کرد: ظرفیت های موجود و کارخانه‌های تولیدی در سال‌های اخیر به خاطر نداشتن سرمایه و سوء مدیریت و فشار بانک های عامل، تعطیل و یا نیمه تعطیل شده‌اند، از این رو نقدینگی به سمت تولید می‌تواند شعار سال را محقق سازد و نقدینگی را در جامعه کاهش داده و از سوی دیگر مانع افزایش تورم شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار