به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳
رسانه‌ها از اقدام نظامیان رژیم صهیونیست در ربودن ۵۰۰ راس بز یک چوپان لبنانی و انتقال این دام‌ها به اراضی اشغالی خبر دادند.
کد خبر: ۴۶۸۵۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۲ - 25July 2021

نظامیان صهیونیست ۵۰۰ راس بز از چوپان لبنانی دزدیدندبه گزاش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، رسانه‌های لبنانی روز یکشنبه خبر دادند که ارتش رژیم صهیونیستی ۵۰۰ راس بز را از داخل لبنان به سرقت برد و به داخل اراضی اشغالی انتقال داد.

بر اساس گزارش خبرگزاری ملی رسانه در لبنان، نیرو‌های اشغالگر رژیم صهیونیستی پس از آنکه به سوی یک چوپان در غرب السماقة، در کفر شوبا شلیک کردند، ۵۰۰ راس بز وی را ربوده و به داخل سرزمین‌های اشغالی منتقل کردند.

چندی پیش نیز نظامیان رژیم صهیونیستی هنگام برگزاری جشن بیست و یکمین سالگرد خروج از جنوب لبنان، با گلوله‌های اشک آور به طرفداران حزب الله در مرز لبنان با فلسطین اشغالی حمله کردند.

بر اساس گزارش‌ها، طرفداران حزب الله به مناسبت بیست و یکمین سالگرد خروج اسرائیل از جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰ در امتداد مرز جمع شدند. شمار بسیاری از مردم با پرچم‌های فلسطین و حزب الله با صد‌ها وسیله نقلیه وارد منطقه شدند و نظامیان رژیم صهیونیستی نیز سعی کردند با شلیک گلوله‌های اشک‌آور این تجمع را متفرق کنند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها