به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران:
زالی از ایجاد ۱۷ مرکز تجمیعی واکسیناسیون با مشارکت اورژانس خبر داد و گفت: در استان تهران تاکنون یک میلیون و ۷۹۰ هزار دُز واکسن کرونا در تهران تزریق شده است.
کد خبر: ۴۶۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰ - 25July 2021

تزریق یک میلیون و ۷۹۰ هزار دُز واکسن در استان تهران/ واکسیناسیون شتاب می‌گیردبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مراسم افتتاح چهار مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران که با مشارکت اورژانس ایجاد شده است، اظهار داشت: اکنون با همت اورژانس تهران هفت مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این مراکز در مناطق مختلف تهران قرار دارد؛ به طوری که از ۱۷ مرکز ذکر شده ۱۱ مرکز غیر خودرویی و چهار مرکز خودرویی است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه نیرو‌های اورژانس از چالاک‌ترین نیرو‌ها در مسیر مقابله با کرونا هستند، ابراز داشت: با پیشنهاد رئیس اورژانس کشور و اورژانس تهران در مناطقی که با ازدحام جمعیت در مراکز تجمیعی و واکسیناسیون روبرو می‌شویم با ورود آمبولانس‌ها و امکانات اورژانس تهران روند واکسیناسیون سرعت خواهد گرفت تا از ازدحام جلوگیری شود.

زالی با بیان اینکه ۱۷ مرکز تجمیعی ایجاد شده در مناطق مختلف تهران با یکدیگر همپوشانی خواهد داشت، متذکر شد: مجموع واکسن تلقیح شده در استان تهران تاکنون یک میلیون و ۷۹۰ هزار دز است؛ به طوری که ۶۰۰ هزار دز مربوط به مرحله دوم دریافت واکسن توسط افراد است.

وی با تاکید بر اینکه در روز‌های آینده واکسیناسیون در استان تهران شتاب بیشتری خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: واکس نهای سینوفارم، آسترازنکا، اسپوتنیک، بهارات و برکت در سبد واکسیناسیون استان تهران قرار دارد.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران یادآور شد: سبد واکسیناسیون ذکر شده در استان تهران حفظ خواهد شد و افرادی که واکسنی را در مرحله اول دریافت کرده اند همان واکسن را نیز در مرحله دوم دریافت خواهدن کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها