به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
معاون هماهنگ‌کننده ارتش در جمع خبرنگاران:
دریادار سیاری با بیان اینکه ارتش جهت آبرسانی وارد خوزستان شده است تا بخشی از مشکلات مردم این منطقه برطرف شود، گفت: اقدامات ارتش در سیستان و بلوچستان نیز رضایت مردم را در پی داشته است.
کد خبر: ۴۶۸۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷ - 25July 2021

رضایت مردم سیستان و بلوچستان از اقدامات ارتش/ جهت آبرسانی وارد خوزستان شده‌ایمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش در حاشیه مراسم پانزدهمین دوره رزم مقدماتی کارکنان وظیفه نخبه کشور که در مرکز شهدای ۰۱ نیروی زمینی ارتش برگزار شد، درباره امنیت مرزهای کشور اظهار داشت: امروز مرزهای کشور در امنیت کامل است و ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطقی که استقرار دارد با تمام امکاناتی که باید در آن محل به کار بگیرد در زمین، دریا و هوا آمادگی دفاع از مرزهای کشور را دارد.

وی با تاکید بر اینکه توان رزمی ارتش بسیار بالاست، گفت: امروز ارتشی کاملاً آموزش‌دیده، با مهارت و با ایمان را همراه با تجهیزات متناسب با تهدیدات روز در اختیار داریم؛ چرا که با استفاده از علم و دانش به تجهیزات مناسبی دسترسی پیدا کرده‌ایم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش افزود: در کنار آن در بحث مردم‌یاری تحت عنوان ارتش فدای ملت اقدامات ارزشمندی را به خصوص در بحث مبارزه با ویروس کرونا انجام داده‌ایم؛ از اسفند ۱۳۹۸ در بحث ایجاد نقاهتگاه‌ها و در اختیار گذاشتن بیمارستان‌ها و کارکنان بهداشت و درمان ارتش و رفع آلودگی‌ها وارد شدیم و امروز در کنار همه اقداماتی که انجام شده، وارد بحث کمک‌رسانی و سرعت دادن به واکسیناسیون شده‌ایم؛ بدین ترتیب که مراکز متعددی را در این زمینه تجهیز کرده و در تهران چندین ایستگاه را برقرار کردیم که تاکنون حدود ۱۲۰ ایستگاه برقرار شده است؛ البته سرعت دادن به واکسیناسیون بستگی به میزان واکسنی دارد که وزارت بهداشت تامین می‌کند.

وی ادامه داد: یک ایستگاه خودرویی در دژبان ارتش و یک ایستگاه خودرویی در هوانیروز ایجاد شده است. به استان‌ها هم اعلام کردیم هر جا که لازم باشد، ارتش آمادگی دارد تا ضمن انجام خدمات قبلی در مقابله با شیوع بیماری در بحث واکسن هم اقداماتی را انجام دهد.

دریادار سیاری گفت: در سیستان و بلوچستان بنا به تدبیر و دستور فرمانده کل ارتش، نیروی زمینی در آنجا مستقر شد و با ایجاد بیمارستان صحرایی و امکانات آبرسانی و بهداشتی به کمک مردم آن منطقه در ابعاد مختلف شتافت. امروز اقدامات ارزشمند ارتش در آن منطقه موجب رضایت مردم شده است. افتخار ما این است در جا‌هایی که مردم نیاز به کمک دارند، کمک کنیم؛ همانطور که در بحث آبرسانی به خوزستان با امکانات خود وارد شدیم تا بتوانیم اندکی از مشکلاتی را که به خاطر آب به‌وجود آمده است، حل کنیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار