به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
نهمین نشست هیئت امنای صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو هیئت امنای صندوق، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
کد خبر: ۴۶۸۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶ - 22July 2021

نهمین نشست هیئت امنای صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران برگزار شدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، محمدحسن آزما مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در این نشست به ارائه توضیحات لازم پرداخت و گزارش اجمالی فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در سال ۱۳۹۹ را ارائه کرد.

وی در این نشست به تجزیه و تحلیل وضعیت عملکرد و اعتبارات صندوق، تشریح برنامه و بودجه سال ۱۴۰۰ و اعلام عناوین برنامه‌های عملیاتی آینده پرداخت.

در ادامه موارد مندرج در دستور کار جلسه، مورد بررسی و تجزیه و تحلیل توسط اعضای حاضر قرار گرفت و تصمیمات ضروری در خصوص هر یک از بند‌های دستور کار اتخاذ شد.

نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر و بازرس قانونی صندوق نیز در این نشست ضمن قرائت نتایج حاصل از حسابرسی انجام پذیرفته در سال ۱۳۹۹، نتایج حاصل را مطلوب اعلام کرد و پس از ذکر نکات مهم حسابرسی انجام پذیرفته اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات کارشناسی در زمینه موضوعات مطروحه پرداختند.

در این نشست محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمود باقری مشاور مالی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سید مصطفی رحمانی مدیرکل امور اقتصادی و مجامع نیز حضور داشتند و هر یک به بیان نقطه نظرات تخصصی مورد نظر پرداختند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها