به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
در جنوب نابلس رخ داد؛
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به دنبال درگیری‌های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها در جنوب «نابلس» واقع در کرانه باختری ۳۲۰ فلسطینی زخمی شدند.
کد خبر: ۴۶۸۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶ - 24July 2021

درگیری‌های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها/  ۳۲۰ فلسطینی زخمی شدندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. صهیونیست‌ها بار دیگر کرانه باختری را مورد هجوم قرار دادند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش صهیونیست‌ها به شهرک «بیتا» واقع در جنوب نابلس در کرانه باختری درگیری‌های شدیدی میان آن‌ها و شهروندان فلسطینی درگرفت. صهیونیست‌ها از گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به دنبال درگیری‌های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها در شهرک بیتا واقع در نابلس ۳۲۰ فلسطینی زخمی شدند که حال برخی از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

این درحالی است که شب گذشته نیز صهیونیست‌ها یک جوان ۱۷ ساله فلسطینی به نام «محمد منیر التمیمی» را در کرانه باختری به ضرب گلوله به شهادت رساندند. گروه‌های مقاومت فلسطین نیز به صهیونیست‌ها نسبت به تداوم اقدامات خصمانه علیه فلسطینیان هشدار داده اند.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها