به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج به دنبال بازآفرینی در گام دوم انقلاب است، گفت: استفاده از همه ظرفیت‌ها و تجربیات راهبرد این نیروی خدایی در تحقق هدف مذکور محسوب می‌شود.
کد خبر: ۴۶۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱ - 19July 2021

بسیج دنبال بازآفرینی در گام دوم انقلاب استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه سفر خود به سمنان بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان به میزبانی دفتر آیت الله شاهچراغی درباره رسالت‌ها و اولویت‌های بسیج، اظهار داشت: بسیج به دنبال بازآفرینی در گام دوم انقلاب است.

وی با بیان اینکه بسیج در این راه از ظرفیت‌ها و تجربیات استفاده می‌کند، افزود: فراهم آوردن بستر‌های مناسب نقش‌آفرینی مردم اولویت بسیج محسوب می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج برای تحقق گام دوم با تکیه بر نیروی ایمان و خلوص نیرو‌های بسیجی بهره می‌گیرد، تاکید داشت: بسیج در راستای خلق حماسه‌های جدی‌تر گام برداشته است.

سلیمانی با بیان اینکه بسیج خود را نیرویی مردمی و در خدمت جامعه می‌داند، گفت: کادرسازی برای انقلاب اسلامی یکی از رویکرد‌های مهم بسیج است.

وی با اشاره به تدوین سند چشم‌انداز بسیج، بیان داشت: سند راهبردی ۱۰ ساله اعتلای بسیج توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تصویب و ابلاغ شده است تا نصب‌العین تمام بسیجیان قرار گیرد.

رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به برنامه‌ریزی در راستای تحقق سند چشم‌انداز بسیج، ابراز داشت: توجه به محرومیت زدایی یکی از مهمترین بخش‌های این سند است.

سلیمانی با بیان اینکه سند مذکور هم‌اکنون نیز در حال پیگیری است، ابراز داشت: سند راهبردی بسیج در تمام استان‌های کشور و در مرکز در حال پیاده‌سازی است و همکاری خوبی برای این منظور بین بسیجیان وجود دارد.

وی پاسخگویی به‌موقع و در حد مقدورات به نیاز‌های مردم را یکی از مهمترین رسالت‌ها و محور‌های کار بسیجیان دانست و گفت: صیانت از انقلاب اسلامی، نظام و خدمت به مردم در زمره رسالت‌های مهم بسیج محسوب می‌شود.

آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان نیز در سخنانی کوتاه، بسیج را نیروی مردمی و الهی دانست که در خدمت‌رسانی به مردم پیشگام است و گفت: تقویت کمیت و کیفیت برنامه‌های بسیج به مصابه یک ضرورت از سوی بسیجیان و فرماندهان دنبال شود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها