به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
دریادار سیاری:
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: ما برای کمک به مردم، احترام به مردم و حفظ کرامت مردم که از ارزش‌های بالایی برخوردار هستند، تمام توان خود را در ارتش پای کار آورده‌ایم.
کد خبر: ۴۶۷۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷ - 19July 2021

ارتش تمام توان خود را برای کمک به مردم پای کار آورده است/ مجموعه بهداشت و درمان در دفاع مقدس پشتیبان ارتش بود و امروز ارتش پشتیبان آن‌ها استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان افتتاح مرکز واکسیناسیون دژبان ارتش که با حضور جمعی از مسئولان و فرماندهان و «علیرضا زالی» فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: از زمان شروع بیماری کرونا و بنا به درخواست ستاد ملی مبارزه با کرونا و تدابیر فرمانده معظم کل قوا تمامی نیرو‌های مسلح به‌ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران امکانات خود را در ابعاد تأمین نیروی انسانی، اختصاص بیمارستان‌ها، غربالگری بیماران، تشکیل نقاهتگاه‌ها و دیگر امکاناتی که مورد نیاز بود در مقاطع مختلف در خدمت عزیزان در کادر بهداشت و درمان کشور قرار دادند و البته ما به انجام این کار افتخار می‌کنیم.

وی افزود: در زمان دفاع مقدس نیرو‌های مسلح به‌ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم بودند و کادر بهداشت و درمان کشور در پشتیبانی واقعاً ایثارگرانه عمل کردند. امروز بهداشت و درمان در خط مقدم است و ارتش افتخار می‌کند که از آن‌ها پشتیبانی می‌کند تا همه مواردی که در بحث ظرفیت بیمارستان‌ها، نیروی انسانی، نقاهتگاه‌ها، غربالگری‌ها، امکانات و رفع آلودگی‌هایی که مورد نیاز است، تأمین شود.

دریادار سیاری گفت: اکنون بحث تزریق واکسن در دستور کار قرار گرفته و باز هم بنا به خواسته ستاد ملی مبارزه با کرونا در سرتاسر کشور و دکتر زالی در استان تهران، فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دستور دادند از ظرفیت‌هایی که در ارتش وجود دارد، برای کمک به این موضوع استفاده شود؛ البته جا دارد به این مسئله اشاره کنم که اختصاص بیمارستان‌ها و اضافه بر همه فعالیت‌هایی که تا به امروز انجام شده، الان شاهد این هستیم که نیروی زمینی ارتش نزدیک به ۱۰ روز است در استان سیستان و بلوچستان امکانات خود را به کار گرفته و به مردم این استان کمک می‌کند و امروز هم که بحث واکسیناسیون و مراکز تزریق آن مطرح است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تصریح کرد: برابر هماهنگی که دکتر زالی داشت، ارتش در ایران مال برای واکسیناسیون کرونا استقرار پیدا کرد و هم‌اکنون نزدیک به ۱۲۰ ایستگاه تزریق واکسن در این مجموعه وجود دارد و حدوداً روزانه ۱۵ هزار تزریق واکسن انجام می‌شود. در مرکزی هم که دیروز افتتاح شد، ظرفیت خوبی وجود دارد و به‌صورت خودرویی واکسیناسیون انجام می‌شود. امیدواریم که بتوانیم طی روز‌های آینده مرکز دیگری را هم به این کار اختصاص دهیم و باز هم بنا به نیاز آن را توسعه دهیم.

امیر سیاری خاطرنشان کرد: ما برای کمک به مردم، احترام به مردم و حفظ کرامت مردم که از ارزش‌های بالایی برخوردار هستند، تمام توان خود را در ارتش پای کار آورده‌ایم و تلاش می‌کنیم آنچه از دستمان برمی‌آید در خدمت مردم قرار دهیم و افتخار می‌کنیم که بتوانیم قدم مثبتی در ارتباط با این موضوع برداریم.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار