به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
با حضور دریادار سیاری صورت گرفت؛
یک مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در استان تهران از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور دریادار سیاری و فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران افتتاح شد.
کد خبر: ۴۶۷۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴ - 18July 2021

افتتاح مرکز واکسیناسیون کرونا از سوی ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون خصوصا در استان تهران، ارتش جمهوری اسلامی ایران یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش ایجاد کرد تا گروه‌های هدف با حضور در این مرکز به صورت خودرویی واکسینه شوند و از شدت شلوغی در مراکز دیگر جلوگیری شود.

این مرکز امروز (یکشنبه) با حضور امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش، دکتر «علیرضا زالی» فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران و جمعی دیگر از مسئولان و فرماندهان ارتش رسماً افتتاح شد و از همین امروز نیز کار تزریق واکسن به گروه‌های هدف را آغاز کرد.

بر پایه این گزارش، مدتی است که واکسیناسیون گرو‌ه‌های هدف علیه ویروس کرونا در کشور آغاز شده و با ورود واکسن‌های داخلی به چرخه واکسیناسیون در کنار واکسن‌های وارداتی، روند واکسیناسیون سرعت گرفته است.

با این حال، اخیراً مراکز تزریق واکسن کرونا در برخی از استان‌ها از جمله تهران به دلیل ازدحام مردم، بسیار شلوغ شده است. در همین راستا و برای جلوگیری از ایجاد چالش در ادامه روند واکسیناسیون در کشور برای ستاد ملی مقابله با کرونا و مردم، ارتش جمهوری اسلامی ایران یک‌بار دیگر پای کار آمده و به‌منظور جلوگیری از ایجاد شلوغی و ازدحام مردم، یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش راه‌اندازی کرد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها