به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه در شمال‌غرب کشور خبر داد؛
سردار «اوصانلو» گفت: قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با ایجاد بیمارستان صحرایی در سنندج، مهاباد و ارومیه به مردم ارائه خدمت کرد و برای واکسیناسیون و غربالگری بیماری کرونا و ایجاد بیمارستان صحرایی آمادگی دارد.
کد خبر: ۴۶۶۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸ - 09July 2021

اعلام آمادگی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) برای ایجاد بیمارستان‌های صحراییبه گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سردار «محمدتقی اوصانلو»، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه در شمال غرب کشور، امروز در آیین «پویش ره سلامت» که با حضور سعید نمکی، وزیر بهداشت در استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در رده‌های امنیتی و سپاه در راستای مبارزه با بیماری کرونا تلاش مضاعف داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین این قرارگاه در موضوع غربالگری و بلوک‌بندی شهرها و شناسایی بیماران و همچنین تهیه بسته معیشتی و ایجاد کارگاه تولید ماسک در دوران کرونا تلاش‌های مضاعفی را انجام داده است.

اوصانلو گفت: این قرارگاه با ایجاد بیمارستان صحرایی در سنندج، مهاباد و ارومیه به مردم ارائه خدمت کرد و برای واکسیناسیون و غربالگری بیماری کرونا و احداث بیمارستان صحرایی آمادگی دارد. تا پایان مهار کرونا قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در خدمت‌رسانی به مردم از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد و در مسیر مبارزه با کرونا همچنان در خط مقدم خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار