به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش انجام شد؛
سامانه مدیریت راهبردی فعالیت‌های عقیدتی سیاسی ارتش با حضور حجت‌الاسلام محمد حسنی به‌منظور انسجام بانک اطلاعاتی فعالیت‌ها، رونمایی شد.
کد خبر: ۴۶۵۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰ - 05July 2021

رونمایی از سامانه مدیریت راهبردی فعالیت‌های عقیدتی سیاسی ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مراسم رونمایی از سامانه مدیریت راهبردی فعالیت‌های عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار داشت: از الزامات مدیریت راهبردی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، داشتن بانک اطلاعاتی منسجم و پویا از فعالیت‌های عقیدتی سیاسی در تمامی حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، سیاسی و ... است که بتوانیم لحظه به لحظه در جریان آخرین اقدامات اداره‌های نیرو‌های چهارگانه ارتش و یگان‌های تابع قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه گزارش گیری منسجم و ارتش از فعالیت‌های سامانه عقیدتی سیاسی آجا نقش به سزایی در اشراف اطلاعاتی راهبردی این مجموعه در بهتر شدن روند کمی و کیفی اقدامات انجام شده دارد، اضافه کرد: با راه اندازی این سامانه قطعا دغدغه‌های موجود نسبت به عدم ارائه فعالیت‌های انجام شده تسهیل خواهد شد و با بررسی نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های انجام شده روند رو به رشد و منسجم تری دنبال خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر اینکه به کارگیری سامانه جامع از اهم فعالیت‌های انجام شده در صرفه جویی در وقت خواهد بود افزود: در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش راهبرد اصلی، کیفیت امور انجام شده و راستی آزمایی در گزارش گیری فعالیت‌های انجام شده است که ادارات تابعه نیرو‌های چهارگانه ارتش و یگان‌های تابعه با یک‌وحدت رویه واضح و روشن به امورات محوله بپردازند.

وی خاطر نشان کرد: رسیدن به نتیجه مطلوب در جهت محقق شدن اهداف عالیه سازمان مقدس عقیدتی سیاسی ارتش امری مهم و ضروری است که با تلاش‌های شبانه روزی کارکنان خدوم این سازمان دور از انتظار نخواهد بود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها