به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش با در اختیار قرار داشتن تجهیزات و دستاورد‌های بومی، در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد و دانشمندان جوان و فرماندهان ارزشمند این نیرو موفق به دستیابی به پیچیده‌ترین و دشوارترین فناوری در حوزه پدافند شده‌اند.
کد خبر: ۴۶۵۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱ - 04July 2021

نیروی پدافند هوایی ارتش در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس‌، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب، از مرکز عملیات مشترک، رادار تاکتیکی پلدشت جلفا و میاندوآب، رادار ثابت گروه تبریز، مواضع دیده‌بانی و توپخانه‌ای و همچنین فرماندهی اطلاعات و شناسایی این منطقه پدافندی بازدید کرد.

امیر صباحی‌فرد در این بازدید در جمع کارکنان و فرماندهان منطقه شمال غرب، با اشاره به حضور پرشور و حماسی ملت ولایتمدار و ولایی ایران اسلامی بالاخص کارکنان و خانواده‌های غیور نیروی پدافند هوایی ارتش در انتخابات ۲۸خرداد، اظهار داشت: ملت بزرگوار ایران بازهم به جهانیان و دشمنان قسم‌خورده ایران و انقلاب ثابت کردند که با وجود همه مشکلات و سختی‌ها همیشه و در همه حال پیرو نظام و رهبری هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: اقدامات خوب و ارزنده‍ای در سطح نیروی پدافندهوایی در رابطه با خودکفایی و بومی سازی سامانه‌های پدافندی انجام شده و این مهم موجب اقتدار و صلابت بسیار بالایی نیروی پدافندهوایی شده است، به گونه‌ای که جزو قدرت‌های برتر نظامی نه‌تنها در سطح منطقه بلکه در سطح بین المللی هستیم.

سرتیپ صباحی‌فرد با تأکید بر اینکه نیروی پدافند هوایی ارتش با در اختیار قرار داشتن تجهیزات و دستاورد‌های بومی، در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد، افزود: دانشمندان جوان و فرماندهان ارزشمند این نیرو با همکاری سازمان‌های مربوطه کار بزرگی را در پدافند هوایی به منصه ظهور رساندند و موفق به دستیابی به پیچیده‌ترین و دشوارترین فناوری در حوزه پدافند شده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت منطقه پدافند هوایی شمال غرب در حراست از آسمان ایران اسلامی، گفت: یکی از افتخارات بسیار بزرگ این منطقه پدافندی که در صفحات زرین این منطقه ثبت شده است، اولین خوش‌آمدگویی به حضرت امام (ره) توسط ایستگاه رادار تبریز در زمان ورود به کشور است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش همچنین از مراکز آموزشی، فرهنگی و روحی رفاهی مستقر در کوی سازمانی منطقه پدافندهوایی شمال غرب بازدید کرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها