به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
سرلشکر باقری خبر داد؛
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از رونمایی واکسن کرونای تولید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی سپاه طی روز‌های آتی خبر داد.
کد خبر: ۴۶۳۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰ - 22June 2021

رونمایی از واکسن کرونای تولید شده توسط سپاه در روزهای آتیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در جمع خبرنگاران با ارائه گزارشی از عملکرد نیروهای مسلح در عرصه مقابله با کرونا اظهار داشت: همواره تمامی امکانات نیرو‌های مسلح برای مقابله با ویروس کرونا بسیج است.

وی افزود: از ابتدای مقابله با بیماری کرونا حدود شش هزار تخت بیمارستانی آماده برای مقابله با بیماری داشتیم و این آمادگی را دائماً اعلام کردیم.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: می‌توانیم حدود ۱۲ هزار تخت سیار و صحرایی برپا کنیم و در برپایی نقاهتگاه‌ها نیز هیچ محدودیتی نداریم و هرچقدر که نیاز باشد در خدمت کشور هستیم.

وی با اشاره به انجام طرح‌های پژوهشی مرتبط با کرونا در نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: علاوه بر مشارکت با وزارت بهداشت در طرح شهید سلیمانی، کار‌های علمی و پژوهشی زیادی در نیرو‌های مسلح انجام شده است؛ در این زمینه یکی از واکسن‌های متعلق به وزارت دفاع در مرحله دوم تست بالینی است و واکسن دانشگاه علوم پزشکی سپاه نیز طی روز‌های آتی رونمایی می‌شود.

سرلشکر باقری با بیان اینکه «تحقیقات در حوزه دارو‌ها و عوامل کنترل‌کننده نیز در حال انجام است»، گفت: نیرو‌های مسلح در تمام بخش‌هایی که توانمندی داشته باشند، دائماً در خدمت مردم و بخش بهداشت و درمان خواهند بود.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار