به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
فرمانده هوانیروز ارتش خبر داد؛
امیر سرتیپ قربانی گفت: بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هوانیروز علاوه بر بحث غربال‌گری، واکسیناسیون را هم انجام خواهد داد و واکسن ایرانی در این مرکز به بیماران تزریق می‌شود.
کد خبر: ۴۶۳۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸ - 22June 2021

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم «یوسف قربانی» فرمانده هوانیروز ارتش در گفت‌وگویی با اشاره به خدمات هوانیروز در حوزه بهداشت و درمان، اظهار داشت: وجود یک بیمارستان در هوانیروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تقویت زیرساخت‌های حوزه درمان این نیرو احساس می‌شد.

واکسیناسیون در بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هوانیروز با واکسن ایرانی  

فرمانده هوانیروز ارتش افزود: امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید داشتند که باید پنج بیمارستان در کشور ایجاد شود در این راستا یک بیمارستان در اصفهان و یک بیمارستان در تهران افتتاح و به ظرفیت حوزه بهداشت و درمان ارتش اضافه شد.

در خدمت مرزدم در سطح کشور ۲۸ بیمارستان نیروی زمینی ارتش

قربانی با تأکید بر اینکه ۲۸ بیمارستان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سطح کشور در خدمت مردم و مجموعه بهداشت و درمان کشور است، تصریح کرد: خدمات خوبی را به مردم ارائه می‌دهند.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی هوانیروز علاوه بر بحث غربال‌گری، واکسیناسیون را هم انجام خواهد داد، اضافه کرد: واکسن ایرانی در این مرکز به بیماران تزریق می‌شود.

واکسیناسیون در بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هوانیروز با واکسن ایرانی

قربانی با اشاره به اینکه هوانیروز یکی از یگان‌های نیروی زمینی ارتش است، اظهار داشت: بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هوانیروز در این راستا ساخته شد و در خدمت ارتشیان و مردم عزیز ایران قرار دارد.

واکسیناسیون در بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی هوانیروز با واکسن ایرانی

منبع: میزان

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار