به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خبر داد؛
امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: در آینده‌ی نه‌چندان دور شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در رونمایی از دستاورد‌های بومی پدافند هوایی خواهیم بود.
کد خبر: ۴۶۳۰۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶ - 20June 2021

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از مواضع و سایت‌های پدافندی ایلام و کرمانشاهبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه بازدید از یگان‌های پدافندی غرب کشور از سایت‌ها و مواضع پدافندی ایلام و کرمانشاه بازدید کرد و آمادگی رزمی و توان عملیاتی این سایت‌ها و مواضع پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این سایت‌ها و مواضع با تاکید بر اینکه اشرافیت نیروی پدافند هوایی ارتش در پایش دائم آسمان غرب کشور بصورت شبانه روزی در حال انجام است، اظهار داشت: کارکنان غیور پدافند با مجاهدت و ذکاوت شبانه‌روزی، کلیه تحرکات هوایی را بطور کامل رصد می‌کنند و اجازه هیچ‌گونه تهدید‌های احتمالی از طریق مرز‌های هوایی را به متجاوزان نخواهند داد.

امیر صباحی‌فرد با اشاره به افزایش بکارگیری سامانه‌های بومی در صیانت از آسمان امن ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: بحمدالله با بکارگیری ظرفیت‌های داخلی و همت و پشتکار کارکنان متخصص این نیرو و همچنین تبادل دانش و اطلاعات فنی و مهندسی با سایر نیرو‌های مسلح، قطعا در آینده‌ی نه‌چندان دور شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در رونمایی از دستاورد‌های بومی پدافندی خواهیم بود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار