به روز شده در: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
منتظری در ستاد انتخابات کشور:
دادستان کل کشور گفت: تا به حال که ما رصد می‌کردیم میزان مشارکت خوب بوده است و امیدواریم در ساعات باقی مانده بهتر باشد.
کد خبر: ۴۶۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱ - 18June 2021

رصدهای ما نشان می‌دهد که میزان مشارکت خوب بوده استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور امروز با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ابتدا به همه دست اندرکاران امر مهم انتخابات خسته نباشید عرض می‌کنم و به مردم عزیزی که تا این لحظه پای صندوق های رای حضور پیدا کردند دست مریزاد می‌گویم.

وی عنوان کرد: آنهایی که تاکنون حضور پیدا نکردند، از این فرصت استفاده کنند و تا پایان ساعتی که قانونی هست، خودشان را به صندوق برسانند و دِین خود را به شهدا و کشور ادا کنند. ما نباید فراموش کنیم شهدای بزرگواری را که در راستای اقتدار و امنیت کشور جان خود را از دست دادند، باید پاسدار خون آنها باشیم.

دادستان کل کشور تاکید کرد: امیدوارم گله‌ها، ضعف‌ها و اشکالاتی که احیانا در مسائل اجرایی کشور دیده می‌شود، توسط نظارت مردم، سوالات و مطالبات آنها برطرف شود و به پایین‌ترین حد برسد.

منتظری گفت: در اهمیت حضور در انتخابات جمهوری اسلامی ایران همین مقدار بس که فکر نمی‌کنم در هیچ کجای دنیا انتخاباتی را بتوانیم سراغ داشته باشیم که اینقدر در مقابلش می‌ایستند، تلاش می‌کنند و هزینه می‌کنند تا مردم حضور پیدا نکنند و با یک حالت سردی برگزار شود.

وی اضافه کرد: خود این امر نشان دهنده اهمیت انتخابات جمهوری اسلامی ایران و نشان دهنده این است که چقدر کشور عزیز ما می‌تواند با حضور فعال مردم اقتدار بیشتری پیدا کند و مردم حتما به این امر توجه دارند.

دادستان کل کشور بیان کرد: امیدواریم که در ساعات باقیمانده امروز بتوانند این اقتدار را هر چه بیشتر و امنیت پایدار کشور را پایدارتر کنند.

منتظری در رابطه با ارزیابی خود از میزان مشارکت تاکید کرد: تا به حال که ما رصد می‌کردیم مشارکت خوب بوده است و ان شاءالله ساعات باقی مانده بهتر باشد. میزان مشارکت در مقایسه با دوره های قبل را باید از دست اندرکارانی که آمار در اختیار دارند، پرسید.

انتهای پیام/241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار