به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ رئیس ستاد انتخابات کشور:
عرف کفت: اصل برای وزارت کشور این است که روند رای گیری به نحو مناسبی انجام گیرد و در سراسر کشور خوشبختانه این اتفاق به نحو مطلوبی در حال انجام است.
کد خبر: ۴۶۲۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲ - 18June 2021

اصل برای وزارت کشور روند رای گیری مناسب است/ تمامی زمینه‌ها برای اخذ رای از افراد واجد شرایط فراهم شدهبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در گفت و گو با شبکه خبر در خصوص مسائل طرح شده در خصوص اخلال در روند رای گیری از طریق دستگاه‌های فنی اظهار داشت: به استانداران و فرمانداران ابلاغ شده که هر جا مشکل فنی دارند؛ حتما رای گیری به صورت دستی اخذ شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه در این شرایط خاص بار سنگین به سیستم الکترونیکی وارد می شود، گفت: این موضوع باعث شده که نواقصی ایجاد شود که البته بلافاصله موضوع مورد پیگیری و حل شد و اکنون به اذعان رئیس هیات نظارت مرکزی، مشکلی در فرایندهای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

رئیس ستاد انتخابات کشور در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: اصل برای وزارت کشور این است که روند رای گیری به نحو مناسبی انجام گیرد و در سراسر کشور خوشبختانه این اتفاق به نحو مطلوبی در حال انجام است.

عرف با بیان اینکه تلاش ستاد انتخابات کشور این است که تمامی زمینه های لازم برای اخذ رای از افراد واجد شرایط فراهم شود و هیچ کس نباید بدون رای دادن از شعبه خارج شود؛ گفت: وظیفه ما این است که به شکل قانونمند همه زمینه‌های لازم را برای رای گیری فراهم کنیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها