به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
حماس:
سخنگوی جنبش حماس تأکید کرد که خون پاک جوانان انقلابی، جنگ با رژیم صهیونیستی را به سود ملت فلسطین و حقوق عادلانه آن تغییر خواهد داد.
کد خبر: ۴۶۲۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵ - 17June 2021

انتفاضه جوانان انقلابی کرانه باختری، تنها راه اخراج اسرائیل استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس تأکید کرد که انتفاضه جوانان انقلابی در کرانه باختری، تضمین آزادسازی فلسطین است.

قاسم تأکید کرد که انتفاضه این جوانان، تنها راه برای بیرون راندن رژیم صهیونیستی از اراضی فلسطین است.

خبرگزاری صفا به نقل از این مسئول حماس گزارش داد خون پاک جوانان انقلابی جنگ با رژیم صهیونیستی را به سود ملت فلسطین و حقوق عادلانه آن تغییر خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد، خون این جوانان همچنین خواهد توانست اصول مسئله ملی فلسطین را حفظ کند.

قاسم از جوانان نابلس و تمام جوانان کرانه باختری قدردانی کرد که با رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنند.

در همین ارتباط، مسئولان بیمارستان «رفیدیا» در کرانه باختری، از شهادت یک نوجوان فلسطینی دیگر خبر دادند و گفتند که بامداد امروز، نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی به نام «احمد بنی شمسة» به خاطر اصابت گلوله صهیونیست‌ها، به شهادت رسیده است.

بنی شمسه پس از اینکه با گلوله نظامیان صهیونیست زخمی می‌شود، عمل جراحی می‌شود، ولی به خاطر اینکه گلوله به سرش اصابت کرده بود، به شهادت می‌رسد.

ساکنان شهرک بیتا به صورت شبانه علیه نظامیان صهیونیست اقداماتی انجام می‌دهند و از آن تحت عنوان نوعی مبارزه یاد می‌کنند که به درگیری با صهیونیست‌ها و تیراندازی آنان منجر می‌شود.

پس از نبرد شمشیر قدس که به سرنگونی دولت پیشی رژیم صهیونیستی ختم شد، مردم فلسطین همچنان بر در پیش گرفتن گزینه مقاومت و مبارزه به عنوان تنها حربه پایان بخشیدن به اشغالگری باور دارند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها