به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران:
حجت‌الاسلام شکری گفت: «امیدوارم عموم مردم همگام با جامعه ایثارگری پای صندوق‌های رأی حضور پرشوری داشته باشند.»
کد خبر: ۴۶۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰ - 16June 2021

خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پیشگامان حضور در عرصه انتخابات هستندبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین یوسفعلی شکری با اشاره به اهمیت و تأثیرگذاری حضور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شورای شهر و یازدهمین انتخابات میان‌دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: برای داشتن جامعه اسلامی پیشرو و به منظور رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی، مولفه‌هایی مانند خرد جمعی و مشارکت عمومی نقش مهمی دارند. خرد جمعی جامعه را به سمت و سوی امت واحده رهنمون می‌سازد. یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش خردجمعی مشارکت برای تحقق ارکان یک نظام و امت واحده است.

وی ادامه داد: حضور در انتخابات اثرگذار است و لذا هرچقدر مشارکت بیشتر باشد برای رسیدن به هدف موفق‌تر خواهیم بود. اگر می‌خواهیم که کشور پیشرفته‌ای داشته باشیم و مردم جهان این موضوع را بدانند باید به افراد خردمند رأی دهیم. برای همین هرچقدر مشارکت جمعی ما بیشتر باشد نشان‌دهنده این است که خرد جمعی ما نیز ارتقا یافته است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: اگر ما به سرنوشت خود اهمیت ندهیم دنیا درباره ما قضاوت درستی نخواهد داشت. برای رسیدن به هدف متعالی باید تلاش کنیم و عزت ما در گرو حضور خردمندانه آحاد مردم در انتخابات است و به این وسیله است که می‌توانیم مشکلات را برطرف کنیم و ایرانی بزرگ بسازیم.

شکری با تأکید بر نقش تأثیرگذار جامعه ایثارگری برای برگزاری انتخاباتی پرشور در کشور گفت: بدیهی است که جامعه ایثارگری و کسانی که از جان و مال خود گذشتند انسان‌های آزاده‌ای هستند که با حضور در انتخابات نقش مهم و تأثیرگذاری برای سرنوشت کشور خواهند داشت.

وی گفت: اگر افراد منافع خود را بشناسند و نسبت به سرنوشت خود آگاه باشند باید در انتخابات شرکت کنند. انتخابات امری ضروری برای جامعه اسلامی است که هم جمهوریت و هم اسلامیت در جامعه ایجاد می‌کند چرا که ارکان جامعه؛ مجلس خبرگان، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شورای شهر در زندگی دنیوی و اخروی ما تأثیرگذار هستند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در عرصه‌های مهم نظام و انتخابات پیش‌قراول و پیشگام هستند، افزود: امیدوار هستم عموم مردم همگام با جامعه بزرگ ایثارگری با بسیج عمومی و با اطاعت از رهبر انقلاب اسلامی پای صندوق‌های رأی حضور پرشوری داشته باشند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار