به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ جانشین فرمانده سپاه استان قم:
«موحد» گفت: نصرت الهی و صلح نزدیک است و ۲۸ خرداد روز تقابل ما با دنیای استکبار است که می‌تواند یک فراز متفاوت در تاریخ کشورمان باشد.
کد خبر: ۴۶۲۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵ - 16June 2021

حضور پرشور مردم در انتخابات جلوه‌ای از نصرت الهی خواهد بودبه گزارش دفاع‌پرس از قم، «محمدرضا موحد» جانشین فرماندهی سپاه استان قم، با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، قطعاً این دوره حساسیت خاصی دارد که حضور مردم در صحنه دفاع از نظام، در واقع تضمین‌کننده این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: امروز در شرایط ویژه‌ای هستیم که ظاهر آن یک انتخابات است، اما در باطن نقاط مهمی دارد و به لطف خدا در این ۴۲ سال در مسیر زنجیره‌ای از نصرت‌های الهی قرار گرفتیم و فتوحات آشکار و مبینی را پیش رو داشته‌ایم و ان‌شاءلله در صحنه انتخابات نیز این فتوحات را نیز خواهیم داشت.

موحد ادامه داد: دشمن از دشمنی خود برای رسیدن به هدف کوتاه نمی‌آید و اگر تحریم و خروج از برجام و هر مسئله دیگری باشد، ادامه می‌دهد.

جانشین سپاه قم تصریح کرد: علت اصلی شکست انتخاباتی ترامپ، شکست آن از نظام انقلاب اسلامی بود، ما دستاورد‌های بسیاری داشتیم و ترک خوردن امنیت سیستم رژیم صهیونیستی، احیاء فلسطین، فلسطین پیروزی که محصول قدس، سپاه و نظام تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی میدانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود، از آن جمله است.

وی خاطر نشان کرد: حقیقتاً نهضت کمک‌رسانی مومنانه در دوره کرونا توانست خیلی از درد‌ها و مصیبت‌های مردم را کاهش دهد و این نمونه‌ای از نماد نصر و فتح انقلاب است و به مدد آقا امام زمان (عج) و اهل بیت (ع) ما هر روز از روز قبل مقتدرتر در مسیر پیشرفت قرار داریم.

موحد گفت: ما در مسیر یک حماسه جدید قرار داریم و دشمن همه تلاش خود را کرد تا امنیت ایران را از بین ببرد و امروز به لطف خدا و خون مطهر شهدا، ایران لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه است و ما در چند قدمی فتح خیمه دشمن هستیم؛ نصرت الهی و صلح نزدیک است و ۲۸ خرداد روز تقابل ما با دنیای استکبار است که می‌تواند یک فراز متفاوت در تاریخ کشورمان باشد.

وی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو، تصریح کرد: صف‌آرایی کفر علیه امام مسلمین اتفاق افتاده تا به زعم باطل خود در انتخابات با مشارکت پایین، ما را در یک عملیات استراتژیکی، رسانه‌ای و روانی شکست دهد و این حجتی بر همه مردم ایران اسلامی است؛ لذا باید اشتباه نکنیم تا دشمن هرگز به مراد خود نرسد.

وی ادامه داد: انتخابات، پشتوانه مردمی، دفاع از نظام، صراط مستقیم و عبادت برای خدا است و حضور حداکثری مردم به پیروزی و حضور ضعیف‌شان می‌تواند به شکست منجر شود.

موحد افزود: رقابت سیاسی بین کاندیدا‌ها مسئله اصلی نیست و اصل حضور مردم است و مردم در این ۴۲ سال نشان دادند که پای کار انقلاب هستند و بخاطر آن مشکلات را تحمل می‌کنند.

وی یادآور شد: امروز ما وظیفه داریم خودمان و نزدیکان‌مان را به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، تواصی به حق کنیم و جهت حضور در انتخابات با دست پر در مقابل این صف‌آرایی دشمن بایستیم.

موحد تصریح کرد: انتخاب اصلح سرنوشت‌ساز است و با انتخاب اصلح ان‌شاءالله دولتی سرکار بیاید که برای مردم عزت بیاورد، کارآفرینی کند، در میان مردم حضور داشته باشد و مشکلاتشان را حل کند.

وی عنوان کرد: ما به دولت مومن، مقتدر و انقلابی احتیاج داریم و چنین دولتی نیازمند حضور پرشور مردم در انتخابات و پای صندوق‌های رای است و باید دشمن را ناامید کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار