به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی همدان؛
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با دعوت به مشارکت گسترده آحاد ملت ایران در انتخابات، این حضور شکوه‌آفرین را گامی بلند در مسیر تحکیم و تثبیت جمهوری اسلامی و خنثی‌کننده توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم عنوان کرد.
کد خبر: ۴۶۲۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵ - 16June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از همدان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی همدان در آستانه برگزاری انتخابات بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«این وظیفه‌ای است الهی، وظیفه‌ای است ملی، وظیفه‌ای است انسانی، وظیفه‌ای است که ما باید به آن عمل کنیم همه‌مان باید در انتخابات شرکت کنیم (صحیفه امام ج ۱۸ ص ۳۱۸)». «حضور پرشور مردم در انتخابات، تأثیر زیادی در قوت و توانایی‌های دولت منتخب دارد و موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی کشور می‌شود. (مقام معظم رهبری)».

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: حضور در انتخابات ۲۸ خرداد به‌عنوان یک حق و وظیفه همگانی آحاد مردم، جلوه‌ای اثرگذار در جمهوریت و مهم‌ترین ابزار تصمیم‌ساز در نظام مردم‌سالاری دینی محسوب می‌شود و هرگونه غفلت یا بی‌اهمیتی نسبت به این مسئله می‌تواند کشور را از ریل پیشرفت و ترقی دور نگه دارد. با عنایت به آنکه حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت و اقتدار کشور است؛ حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام(ره)، لبیک اجابت به رهبر فرزانه انقلاب و تجدیدمیثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است.

این حضور شکوه‌آفرین، گامی بلند در مسیر تحکیم و تثبیت جمهوری اسلامی و خنثی‌کننده توطئه‌های شومی است که دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم برای به زانو درآوردن ملت ایران طراحی کرده‌اند. چنان که مقام معظم رهبری نیز فرمودند «انتخابات در کشور بسیار مهم است، هم از جنبه خارجی، هم داخلی. از جنبه داخلی یک نوسازی در کشور صورت می‌گیرد و افراد تازه نفس و پرانگیزه وارد کار می‌شوند و در دستگاه اجرایی کشور یک نوسازی صورت می‌گیرد و نفس تازه‌ای به دستگاه اجرایی داده می‌شود. از جهت وجهه خارجی هم انتخابات و مشارکت مردم نشان‌دهنده اقتدار ملی است».

در پایان این بیانیه تأکید شده است: کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی همدان از همگان به‌ویژه عموم دانشجویان، کارمندان و استادان دانشگاه برای حضور پرشور و آگاهانه در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل می‌آورد. امید است با وحدت و همدلی شاهد برگ زرین و پرافتخار دیگری از شکوه و عظمت حضور آحاد ملت ایران باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها