به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس:
فوزی برهوم اعلام کرد: مواضع مقاومت فلسطین موجب شد تا صهیونیست‌ها در برگزاری راهپیمایی پرچم به‌گونه‌ای که برنامه‌ریزی شده بود، شکست بخورند.
کد خبر: ۴۶۲۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ - 16June 2021

مواضع مقاومت موجب شکست صهیونیست‌ها در راهپیمایی پرچم شد

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس در سخنانی تأکید کرد: مواضع مقاومت در برابر راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها در قدس اشغالی شجاعانه بود.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس یادآور شد: مواضع مقاومت باعث شد تا راهپیمایی پرچم با شکست مواجه شود. گروه‌های مقاومت فلسطین، صهیونیست‌ها را مجبور به تغییر مسیر برگزاری راهپیمایی پرچم کردند.

برهوم همچنین افزود: شکست راهپیمایی پرچم نشان داد که پس از نبرد شمشیر قدس قواعد جدیدی شکل گرفته است و معادله نبرد با دشمن صهیونیستی به‌کلی دستخوش تغییر و تحول شده است.

پیشتر، گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرده بودند: واقعیت آن است که رژیم صهیونیستی از مقاومت فلسطین هراس دارد. راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها در قدس اشغالی با شکست مواجه شد. حضور ملت فلسطین در صحنه نبرد، این پیروزی را خلق کرد.

گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین در ادامه تأکید کردند: تغییر مسیر راهپیمایی صهیونیست‌ها دلیل روشنی بر تغییراتی است که نبرد «شمشیر قدس» و انتفاضه ملت انقلابی فلسطین در ذهن صهیونیست‌ها ایجاد کرده است.

در بیانیه گروه‌های مذکور همچنین آمده است: شمشیر قدس، معادله نبرد را تغییر داده است و نوعی بازدارندگی در برابر صهیونیست‌ها به وجود آورده است. این مقاومت بود که موجب شد صهیونیست‌ها نتوانند آنگونه که می‌خواهند، راهپیمایی پرچم را برگزار کنند.

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها