به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
اوحدی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرای مقررات مرتبط با خدمت‌رسانی به ایثارگران از جمله دستورالعمل تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را پیگیری می‌کند.
کد خبر: ۴۶۲۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹ - 15June 2021

بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرای آیین‌نامه‌های مرتبط با ایثارگران را پیگیری می‌کندبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سعید اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دهمین نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران به اهمیت تسریع خدمت‌رسانی به ایثارگران در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم اشاره کرد و اظهار داشت: وظیفه ما این است که در این روز‌ها با جدیت بیشتری آیین‌نامه‌های مربوط به ایثارگران و خدمات رسانی کامل به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را دنبال کنیم.

معاون رییس جمهور تأکید کرد: تصویب و اجرای آیین نامه‌های مرتبط با خدمت رسانی به ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری می‌شود و هیچ موضوعی در خدمت رسانی به عزیزان ایثارگر نباید معطل بماند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه وظیفه حرفه‌ای و اخلاقی ما حکم می‌کند که در روز‌های پایانی دولت به مشکلات ایثارگران رسیدگی کنیم، خاطرنشان کرد: نباید کار امروز به فردا موکول شود و همه مجموعه‌های اقتصادی از جمله بانک دی، بیمه دی و صندوق ذخیره شاهد باید تا پایان این دولت با تلاش بیشتری مسائل مرتبط را پیگیری کنند ضمن اینکه مجامع این شرکت‌ها باید به موقع برگزار شود.

مهندس اوحدی با اشاره به نقش انسجام و همدلی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمت به جامعه ایثارگری گفت: برای خدمت به جامعه ایثارگری نباید درنگ کرد و البته با توجه به اینکه نزدیک به روز انتخابات هستیم با شرکت و حضور حداکثری ادامه‌دهنده راه و مسیر شهدا باشیم.

وی با اشاره به تصویب دستورالعمل تبدیل وضعیت مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: ایثارگران مشمول مطابق با این بخشنامه که در آن دستورالعمل نحوه اجرای بند (د) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور تشریح شده است، به صورت رسمی استخدام و یا تبدیل وضعیت می‌شوند و این موضوع توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین یوسفعلی شکری، نماینده، ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با ارائه رهنمود‌هایی برای خدمت به جامعه ایثارگری، گفت: اگر اعمال ما به گونه‌ای باشد که مورد رضایت خداوند باشد با کوشش، مجاهدت و حق طلبی می‌توانیم در مسیری که در آن قرار داریم یعنی خدمت به جامعه ایثارگری موفق باشیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه بنیاد باید به درستی مسئولیت کفالت فرزندان شهدا را به عهده بگیرد، خاطرنشان کرد: اگر ما باور کنیم در راه خدا خدمت می‌کنیم اعمال ما پذیرفته و مورد قبول درگاه حق‌تعالی است، همان طور که در سال‌های اخیر شاهد تلاش‌های خالصانه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمت به جامعه ایثارگری بودیم و بسیاری از مشکلات و موانع پیش رو مرتفع شده است.

در این جلسه عملکرد سال ۱۳۹۹ و برنامه‌های سال ۱۴۰۰ سازمان اقتصادی کوثر نیز توسط مسئولان مربوطه تشریح و تبیین شد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار